Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagyja hogy szeressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja hogy szeressem?

Figyelt kérdés
Van egy srác (31), akivel pár hónapja megismerkedtem. Nem akartunk semmi komoly kapcsolatot, nagyon jól megvoltunk, de "sajna" beleszerettem. És ezt most már ő is tudja, mert közöltem vele, túl őszinte vagyok, úgy látszik ez hiba. Hirtelen nagyon távolságtartó lett, de nem értem mi a baj. Azért mert én jobban szeretem őt, mint fordítva, inkább hagyjuk az egészet? Ha írok neki éppen válaszol, de semmi kedvesség. Valami nagy csalódás érhette korábban, de nem tudom mi lehetett, ami miatt nem akar tőlem se semmit. Hogyan érhetném el, hogy bízzon bennem, megszeressen? 27L
2010. nov. 1. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg az a bizonyos "varázs", amit éreznie kéne (márpedig biztos nincs, ha távolságtató), akkor felesleges eröltetni, minden bizonnyal nem akar téged. Fogadd el.
2010. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy nem kapcsolatra vágyik, hanem csak szexre? És miután megtudta, hogy te szerelmes vagy, nem akar bonyodalmakat.
2010. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem veled van baja, hanem saját magával, valamiért vagy nem elégedett önmagával, vagy csalódás érte vagy hasonló. De teljesen felesleges futni utána és eröltetni. ha nem akarja, akkor hagyd.


32/N

2010. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megsejtette az érzéseidet,Ő meg nem akar Tőled semmi komolyat,ezért inkább hagyja az egészet,mert nem akar bántani.
2010. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mackós alkat, de nekem az ilyen pasik jönnek be, elfogadtam olyannak amilyen, ez nem elég? Én 58 kg vagyok, de én így szeretem illetve csak szeretném, ahogy van. De valami régi dolog nagyon nyomja a lelkét. Remélem túlteszi magát rajta. Olyan jól indult...
2010. nov. 1. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akar semmit azt nem véletlenül teszi. Én már jártam így egy lánnyal, de nem lett belőle semmi. Valószinü azért mert nem tetszettem neki. És egy egyoldalú kapcsolat nem csak neki, de nekem is rossz lett volna.
2010. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!