Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

én belül úgyérzem túlvagyok rajtad

*Egyet kérek

*ne hogy lepacsizz valami semmirevaló pasival

*te egy értékes csaj vagy

*ne add magad akárkinek

*nemvagy akárki

*és ezt full barátilag mondom

Mikor irtam neki,h attól,h belül úgy érezzük még nem biztos,h úgy is van.nem irt rá semmit. lezárta vagy csak le akarja zárni?


2010. nov. 2. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
szerintem meg piros.
2010. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

tudom h fiúknak szól de elolvastam és írnom KELL....xDD

szal....mivan??xD

2010. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak leakarja zárni. Vagy pedig rohadt jó ember, mert ha én lezártam valamit és leszarom a másikat, akkor az érdekel legkevésbé, hogy kivel van. Viszont, ha még érzek iránta, akkor szeretném, hogy jó dolga legyen. F/21
2010. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem le akarja zarni de nem akar bunko lenni ezert biztat batorit, attol mert vege egy kapcsolatnak meg megmaradhat a baratsag, torodes stb. intelligens emberek igy szoktak eljarni...
2010. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát azzal,h. ne add oda magad senki jöttmentnek..megakar óvni..hogy ne mindenki azzal hencegjen,h. "na megvolt ez a csaj".."neked is? nekem is:D"

hanem,h. tényleg az lehessen magára büszke, aki megkap téged,mert esetleg harcolni kellene érted:)és bldog lehetne az a férfi, akinek végülis odaadod magad:))

2010. nov. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bakfitty ***** válasza:

lehet úgy gondolja hogy többet érdemelsz mint ő!

és csak jót akar neked amikor azt mondta hogy lezárta!

2010. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csajként lezárt de emberként kedvel téged, és nem akarja hogy bármi hülyeséget csinálj.

Ennyi.

2010. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még egyáltalán nem zárt le, és nem tudja ő maga sem eldönteni hogy mi lenne a legjobb lezárni vagy ne. Kétségei vannak. Nem tudja hogy mit akar veled lenni vagy nélküled. Igaz én lány vagyok de ez velem is megesett és én sem tudtam hogy hogy értelmezzem ezt.
2010. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Szerintem se zárta le.Egyik percben azt mondta,hogy a hülyeség miatt mentünk szét.utána meg,h nem tudna velem annyit lenne amennyit szeretne, de egyből irta,h de ahogy mondtam nem emiatt.A haverjának pedig azt mondta,h az időhiány miatt,h ne szenvedjünk.

UTolsó válaszadó!!Neked mi lett a vége?Lezárta vagy csak leakarta zárni?

2010. nov. 3. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:

nem vagy neki elég jó, azért meg nem akar veled lenni h pótlék legyél amig nem találja meg az igazit. azért írja h többet érdemelsz,mert meg akar erősíteni lelkileg h könnyebben elszakadj tőle.


felesleges ábrándoznod. egy pasi ha akar valamit egy csajtól,megmodja. ő is egyér6telműen elmondta h túl van rajtad és teljesen barátian csak arra kér,h ne add magad könnyen,hanem várd ki az igazit-aki nem ő

2010. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!