Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15/16 fiúk, és mások is!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/16 fiúk, és mások is! Nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

15L vagyok, van egy fiú osztálytársam, aki tetszik...

Nem nyomulok rá, meg semmi, és azt hagyjuk is, hogy mondjam el neki, stb...

Arra lennék kíváncsi, hogy nálatok mit jelent, ha mindig piszkáltok egy lányt, beszólogattok... Ma pl mellém kellett üljön egy feladat miatt, először kb "nemár te köcsög"-öt lenyomott osztálytársunknak, hogy mellém kell üljön, de aztán leült... Ez azért cink, mert én pl tudom, hogy milyen emberekre vállalnak ilyeneket... Aztán néha cseszegetett, aztán minden piszkálására, mikor elmondtam, hogy miért vagyok olyan, mondta, hogy nyugimáár, csak viccelek... (először láttam normálisnak, mármint hogy valamit normálisan elmondott, és nem beugatott valamit...) Meg így piszkál, szóval ha nem rá figyelek, akkor megbök valamivel, vagy majdnem fejbevág, hogy odafigyeljek... Amúgy tök gyerekes, meg szerintem van egykét lány, akiket úgy látok, hogy bejönnek neki... De ez az egész mégis így mi? Néha tök normális, máskor meg tiszta bunkó, mikor megkérdezem, hogy mi a baja...


Az meg másik kérdés, hogy:

Az miért van, hogy ma pl egy osztályprogram volt délután, úgy volt, hogy a fiúk nem is jönnek, tökre nem is akartam látni már ma, mert zavarban vagyok, meg úgy feszélyez, nem tudok "önmagam lenni"... Aztán kicsit lefagyott a vigyor a képemről, mikor megláttam... Ráadásul egymás mellett ülni, stb... De mikor beszólt, hogy jaaaj, mikor eljátszotta, hogy most veszi észre, hogy én ülök mellette, akkor mondom jó bunkó vagy, erre meert? csak viccelek...


Ilyenkor mi jár a fejében? Mert mindig megfogadom, hogy mostmár nem fog érdekelni, de a végén mégis ez van, hogy mégis, mert ad olyan jeleket, amiken én (szerintem) félreértek...


Szerintetek? Mi ez?


2011. okt. 20. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ő így mutatja ki a szeretetét. Mint amikor egy kiskutya annyira örül neked, hogy lepisál és szétrágja a ruhádat.

Amúgy fiú vagyok és ismerem ezt a viselkedést, ez egy álca, egy fedezék amivel védi magát a csalódások ellen (ha ő mindenkivel bunkó, akkor őt nem tudják megbántani). Egyszerűen ő ilyen pillanatnyilag. A legtöbb ilyen fiú kinövi ezt, de vannak akik maradnak ilyen szinten.

Nem tehetsz mást mint kettesben leülni és komolyan elbeszélgetni vele ezekről a dolgokról(lehet meglepődnél valójában milyen).

2011. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Biztosan normális, mert látom, hogy egy-egy emberrel hogyan viselkedik... Csak engem b*sztat azzal, hogy flegma vagyok, meg mittudomén, de nem veszi észre, hogy azért, mert folyamatosan beszólogatnak, és nem fogom kimutatni, hogy milyen vagyok valójában, a barátaimmal, mert akkor tényleg bánthatnak... Ráadásul szerintem egyáltalán nem vagyok flegma velük sem, de tökmindegy... Beszélgetni meg esélyem sincs vele, most is megkérdeztem, hogy mi a baja, lett volna lehetősége elmondani, rajtunk kívül ketten-négyen voltak, ők is máshol, és tök bunkón mondta, hogy semmi, mi lenne, stb... Mikor előtte meg ő "nyitott" azzal, hogy beszólt valamit, vagy piszkált...


Viszont az meg nincs meg, hogy pl piszkálja a haját, vagy hozzám ér, amit testbeszéddel jelezne, hogy "tetszem" neki, amit másnál pl észrevettem, pedig sokéve egyik legjobb barátom (volt), és barátnője van...

2011. okt. 20. 18:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Az meg megint más, hogy én meg nem nagyon tudok komoly maradni, csak mikor ő is komoly, vagyis ilyen bunkócska, mert amúgy mikor csesztet vagy tényleg flegmán válaszolok és/vagy elröhögöm magam, mert zavarban vagyok, ráadásul látni kéne...
2011. okt. 20. 18:44
 4/7 bitangbigtank ***** válasza:
wehehe tedd túl magad rajta... Ha nem képes másképp kimtatni, hogy szeret vagy mi akk egy kis éretlen ...15-16 éves, istenem agyi kapacitás nem nőt vele együtt?
2011. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerintem nem..:/
2011. okt. 21. 07:13
 6/7 anonim ***** válasza:

J válasza


Tetszel neki teeee

Látod normálisan kérted hogy ne bántson abbahagyta

Beszélj vele normálisan egyenesen tudom nektek nőknek ez nem mindig megy, mi fiuk meg nem mindig értjük hogy mit akartok.

kérdezd meg tőle hogy jár e valakivel ha nem mond meg neki hogy az jó mert neked sincs barátod

És mond meg neki hogy a fiunak kell megkérdeznie a lányt járnának e stbstb.

2011. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nagyon gyerekes, nem bízom benne.. Nem fogok odamenni, hogy heló, bejössz, mert elkotyogja fűnek-fának két hét múlva meg már tök más lesz a véleményem, és legszívesebben majd elásnám magam, hogy úristen, mit vállaltam... Most meg már rendesen zavar a jelenléte, míg eddig mindig a közelében akartam lenni, már zavar, ha ott van, ahol én... Valamelyik nap elég közel állt hozzám, mögöttem talán, mikor vártunk a terem előtt, az valamilyen szinten jól esett, szerintem direkt állt oda, nem véletlen, ez nem is zavar, csak mikor úgy nincs kedvem élni se, és még önmagam sem tudok lenni, mert nem tudom, hogy mikor figyel, vagy hall, szóval zavar...
2011. okt. 22. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!