Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

én belül úgyérzem túlvagyok rajtad

*Egyet kérek

*ne hogy lepacsizz valami semmirevaló pasival

*te egy értékes csaj vagy

*ne add magad akárkinek

*nemvagy akárki

*és ezt full barátilag mondom

Mikor irtam neki,h attól,h belül úgy érezzük még nem biztos,h úgy is van.nem irt rá semmit. lezárta vagy csak le akarja zárni?


2010. nov. 2. 00:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
13:47 vagyok. Nálam a vége az lett hogy ő kitartóan került engem, a szakítás után több mint 1 évre találtam valakit akivel még mindig együtt vagyunk ennek már 3 éve. De az ex rájött mikor kb. 1,5 éve voltam a mostani pasimmal, hogy elrontotta és csak félt az elkötelezettségtől (mert az ex eljegyzett anno) és ezért lett vége de még mindig nagyon szeret és menjek vissza hozzá, nehéz volt nemet mondanom mert ő volt az 1. nagy szerelem, meg voltak jó pillanatok, de az csak a múlt volt. Tegyél meg mindent hogy érezze hogy most van esélye, ha hagy elmenni nem biztos hogy meggondolhatja majd magát, és örökre elveszít.
2010. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!