Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kell a szívdobogás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell a szívdobogás és az, hogy megőrüljek valaki iránt. Így szakított velem a volt barátom. Nincs ok rá haragudni, ugye?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 01:26
 1/3 anonim válasza:

Én megértem a srácot.

Pont szakítás előtt állok, hasonló ok miatt.


sajnos rájöttem, hogy unalmas a srác.. vagy a kapcsolatunk, fenesetudja. :( de nem érzem már azt, amit a kapcsolatunk elején... ami viszont nekem borzasztóan hiányzik.

2010. nov. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá okod ezek az érzések sokszor maguktól jönnek. Tenni ellene nem sokat tudsz hosszú távon. Lehet, hogy nem illettetek össze, majd találtok mást magatoknak. Velem is volt már hasonló.
2010. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet eroltetni!En is ket hete vagyok a baratommal es meg nem igazan erzek semmit iranta, de most szuksegem van arra h valaki szeressen:Dtalan en is megfogom szeretni csak ido kell amig bevallom magamnak!:)
2010. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!