Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktál olyat érezni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál olyat érezni, hogy a párod már nem szeret annyira mint régen?

Figyelt kérdés

2011. okt. 30. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Éreztem....és vége is lett.

De tény hogy az emberek nagyon buták mert soha nem tudod úgy szeretni a másikat mint az elején azzal a lánggal mert abban az ismeretlen varázsa bolondit meg.

Mikor már ismered minden mozdulatát, szokását, hogy mit szeret nem tudod úgy szeretni.

De ha még utána is együtt maradtok akkor gondolom azt hogy őszintén szerettétek egymást.


Sajnos nekünk a korunk miatt lett vége mert túl fiatalon ismertük meg egymást de így is 5 évet éltem ezzel a sráccal és minden percét megbecsülöm.Az hogy még ő nem élte ki magát én megértettem de remélem ez a fejezetet az életben soha nem felejti el!

2011. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem nagyon jártam bulizni soha,most 22 éves vagyok,a párom 25.

Ő mikor fiatalabb volt mondjuk,hogy sokat bulizott,mindig mondja,hogy ő kiélte magát.

Tervezzük a közös jövőnket,ház,gyerek,esküvő.De mindez ha jól megy minden akkor tavasszal létre is fog jönni.Mármint hogy a szüleitől külön tudjunk menni,csak úgy érzem,az én akaratom e felől nagyobb mint a páromé.

2011. okt. 30. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább az érzem, hogy sokkal jobban szeret mint régen.
2011. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amíg jártunk az utolsó pár hétben éreztem 20L
2011. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg is ezt érzem. A baj viszont az, hogy én egyre inkább. 1 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején nem vettem őt komolyan, nem szerettem eléggé, most pedig szerelmes vagyok. Lehet, csak azért érzem, hogy ő sokkal kevésbé szeret engem, mert én szerettem meg őt jobban, de nem tudom. Nagyon remélem, hogy nem most lesz vége!
2011. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia. én is ezt érzem ,már nem szeret úgy,régen még fontos volt neki mit érzek gondolok most már nem annyira.

Még nem tudom mi lesz a házasságunk vége!!!!!!!

2011. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!