Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kapcsolatomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kapcsolatomba a barátnőmnek ne legyenek olyan kiingásai hogy nem tudja hogy szeret e vagy sem?

Figyelt kérdés
tényleg meg tettem érte mindent, ő az az egyetlen valaki, akiért mindent meg tudnék tenni, és nem azért mert szerelmes vagyok belé, hanem annyira szeretem, mintha szerelmes lennék belé. ha elvesztem az a baj, mert akkkor a kapcsolatom megszüntetem vele, mert rossz érzéssel tölt el erre visszagondolni, és mostanság sok lelki problémám volt, és nem tudom mit tegyek. úgy érzem minden kis prorcikám azt mondja h maradjak mellette, de viszont nem bírom ezt a kételyt h szeret e vagy sem
2010. nov. 3. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Másnak is vannak "kiingásai", hidd el.
2010. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szarakszik a hormonháztartása. Egy mental restartot javaslok.
2010. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt én értem, de az a baj, hogy mindig attól félek hogy most elhagy e vagy sem. de nem tudom, hogy hogy tudnék ezen segíteni, mert már három hete tart, és ezt csinálja velem, én meg kikészülök...
2010. nov. 3. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:

igyekezz önként megszabadulni azoktól a dolgoktól amit féltesz elveszíteni


szakíts

2010. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm is ezzel baszogatta a párját. A vége az lett, hogy másfél év a lány megcsalta a barátját, és egy részeg pillanatában a fejéhez vágta, hogy csak azért volt vele, mert jól megrakta..
2010. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
másfél év után :D az lemaradt. xD
2010. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én barátnőm is eztcsinálja ha valami más lány jön szóba egyből féltékeny de ha meg bujnék hozzá vagy valami akkor nemakar...
2010. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de basszus, nekem tényleg nagy segítség kell, a pszichológusom is azt mondta, h ez a hab a tortán, és akkora szarban vagyok, h alig látszik ki belőle a fejem, és az a baj, h tuggya h szeret, de nem tudja vhogy feldolgozni v vmi ilyesmi. és azért kértem itt segítséget mert akkora szarba vagyok, h lassan feladom, bár erről nem csak ő tehet hanem az ami összegyűlt bennem, de ezt nagyon nem kívánom még erre a kupacra:S
2010. nov. 3. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene vele beszélni. A lányok sajnos érthetetlenek. Énis. Én sem értem sokszor magam:) Szerintem szeret csak annyira nem, nem feltétlenül:). Ez nem is olyaaan nagy baj a kapcsolat elején. Viszont sokáig tényleg nem mehet ez így.
2010. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!