Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi valthatta ki ezt belole?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi valthatta ki ezt belole? 2evig odaig volt ertem en voltam a dreamgirl neki, es most szakitani akar minden ok nelkul.

Figyelt kérdés
Azt mondja nem velem van a problema,hanem vele.. Mar nem szeret,nincs odaig ertem,ez sokaig felepult benne es most hozott dontest.. Egyszeruen nem ertem.. Hogy lehet ez? En most adtam neki par napot,azota csak vagyunk,nem jutottunk sehova.. Allandoan dolgozik,alig talalkozunk..
2010. nov. 3. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
És ezt mégis honnan tudjuk?
2010. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiszeretett belőled. Ennyi, nem túl bonyolult.
2010. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden okkal van, nem ok nélkül,az más kérdés hogy neked miért nem mondta el az okot!!!!

Kiszeretett belőled, vagy talált egy jobb "dreamgirlt".

2010. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ertem ezt a kiszeretett belolem dolgot.. Ha annyira odaig volt ertem mint ahogy azt mondta,akkor hogy tud kiszeretni? Nem akarok szakitani.. MIT tegyek hogy ujra a regi legyen??
2010. nov. 3. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy csúnyán fogalmazzak: megunta, hogy mindig ugyanarra a lyukra játszik. Biológusok szeirint a szerelem átlag 3 évig tart, ennyi idő alatt múlik el a kémiai alapú vonzalom. Mert a szerelem biza kémia.
2010. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abban a fázisban vagy ,hogy nem tudod elfogadni az igazságot.

nekem sem volt könnyű,de te nem akarsz szakítani,én sem akartam, de nem láncolhatod magad mellé, ha menni akar engedd...ha visszajön hozzád a tiéd, ha nem jön vissza soha nem is volt a tiéd igazán.

Amugy azt mondja "nem veled van a probléma", ez tipikus férfi szöveg,hogy ne érzed magad rosszul amiért ő már nem szeret.Még ha együtt is maradtok, már nem lesz a régi,és csak huzzátok egymás idejét,és később még fájdalmasabb lesz.

Hidd el ,törödj bele! Nem akarok neked rosszat,mert nem vagyok olyan,de nekem is bele kellett törődnöm ...a tüske,hogy már nem ugy szeret téged, benned fog maradni végig ,még vele vagy...

2010. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akarmit is teszek(sexi fehernemu,vacsi..) akkor sem fog vissza szeretni?! Tegnap irt munkabol smst hogy hianyzom neki..
2010. nov. 3. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól nem fog újra szeretni, ha pedálozol. Anélkül se biztos, de a pedálozástól csak rosszabb lesz, mert még az önbecsülésed is elveszíted. Ha menni akar, hadd menjen, egy kapcsolathoz két ember kell. Aztán sosem tudhatod, mit hoz a jövő...
2010. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!