Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy kapcsolatnak, ha már nincs bizalom?

Figyelt kérdés
ugyanis mi párommal évek óta együtt élünk, viszont sok probléma van, amit főleg én okozok azzal, hogy sokszor megbántom, csúnya dolgokat teszek (nem megcsalás, csak a kapcsolatunk legelején majdnem az volt). csak szavakkal megbántom, eljárok ide-oda, nem bízik bennem, stb. így van értelme? már volt, hogy szakítottunk, de mindig megbocsátott. és szeretem, csak ilyen vagyok, mehetnékem van ide-oda, neki nem, stb. bár változok folyamatosan. így van értelme hosszú távon, vagy mindig benne marad a tüske?
2010. nov. 4. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress mást minél hamarabb az lesz a legjobb és akkor megszabadulsz a gyötrelmektől a bizonytalanságtól és az álmatlan éjszakáktól és megvéded magad a jövőbeli csalódásoktól...
2010. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát bizalom nélkül nem sok esély van egy hosszútávú kapcsolatra. gondolom te nem akarsz megváltozni(mondjuk nem is kell. az embert azért szeressék, amilyen.), a barátnőd meg azt akarja, hogy változz meg. ennek így nincs sok értelme szerintem.
2010. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy rendszeresen megbántod, akit elvileg szeretsz és kerülöd a társaságát valamilyen szinten, tisztességesebb lenne ha kilépnél! Nem csoda, hogy nincsen már bizalom.
2010. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress mast! ez egyertelmu.
2010. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!