Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy egy férfi két nőt szeressen egyszerre?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen megismerkedtem egy sráccal, aki komoly párkapcsolatban él és szerelmes a lányba (a lány is őbelé), viszont nélkülem sem bír ki egy hetet.
2010. nov. 4. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom alapján igen!


biztos jönnek most a dumák hogy az egyiket akkor is jobban szereted.....


Nálam az volt a döntő a választásnál, hogy az egyik lány talált egy másik pasit...

2010. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Az egyik lányban általában az érzéseit, gondolatait szereti jobban, a másikban pedig a testét. Ennyi...
2010. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
dehogy lehet!!! ekkora baromsagot! talan szeret 2 not d....u....gni de nem szerelmes belejuk.eleg logikus.
2010. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tetszhet neki több lány egyszerre, szerethet is akármennyit, de szerelmes csak egybe lehet.
2010. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerelemmel nem hiszem. Nem szerelemmel persze.
2010. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges. a szerelem elég kiismerhetetlen, bonyolult, és nincs benne semmi kézzelfogható... teljesen irracionális. mért ne lehetne két ember iránt egyszerre szerelmet érezni? hiszen az ember általában meg se tudja okolni, hogy miért szereti az illetőt...
2010. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolso:te szerintem meg nem voltal szerelmes.halvany lila fogalmad sincs mit jelent. egy ember eleteben csak es kizarolag egyszer lehet szerelmes,lehetetlen ketszer,meg haromszor. ha valaki egyetert velem(aki volt mar szerelmes) kerem erositsen meg. koszonom.
2010. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

STOP!


Nem szerelemről volt szó!!!!!! Ne keverjétek össze!!!


Szeretetről volt szó, esetleg mély szeretetről!


A szerelem az ami majd idővel kialakúl a fiú számára az egyik lány iránt és akkor fogja az egyiket jobban szeretni!!!

2010. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10:22 es vagyok. honnan veszed, hogy még nem voltam szerelmes? tán ismersz? éppenséggel már voltam, és tudom, mennyi fájdalmat tud okozni.


és fenntartom, hogy lehet egyszerre két emberbe beleszeretni, tekintve, hogy nincs két egyforma szerelem.


nem vagyok pártolója az ilyen nagy közhelyeknek, mint "igaz szerelem" és "örök boldogság" meg " a nagy Ő"... aki így látja, az még nem élt és tapasztalt eleget. nemhiszem, hogy az érzéseket ilyen könnyen általánosítani és skatulyázni lehetne.

bocsánat az offért.

2010. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Miért ne lehetne két személybe szerelmes az illető??!?

Csak annyi, hogy az egyiket jobban szereti...

a szitu ismerős....


szóval lehet 2 személyt szeretni egyszerre, csak nem ugyan akkora érzelmekkel, nekem ez a véleményem.

2010. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!