Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? A barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? A barátnőmmel vége. Húztuk már efy jó ideje, de nem megy.

Figyelt kérdés
De sosem gondoltam volna, hogy ilyet tesz. Lejött hozzám, anyukámhoz,(mert anyámnál lakom) és hozzám, együtt töltöttünk két búcsúéjszakát, aztán két csodálatos napot, és azt mondta ennek végén, hogy vigyázzak magamra, sírt, meg minden, azt mondta, hogy csak így tud új életet kezdeni, ha ezt megtette. Volt két csodálatos napunk, olyanok voltunk, mint a szerelemesek, de közben mind2en tudtuk, hogy vége... Mi a véleményetek erről?
2010. nov. 4. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
iszonyat nagy baromság,én így gondolom...
2010. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor arra gondolok, hogy minek annyi betegség és katasztrófa a világban, amikor az ember magától és meg tudja nehezíteni az életét?
2010. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi, mint amikor lepereg előtted az egész életed egy halálközeli élménykor. Valahogy úgy reagáltátok le a dolgot, mintha háborúba indulnál, vagy ilyesmi, mintha kötelező lenne, hogy vége legyen. Talán ő tudott valamit, amit te nem. Talán tudta, hogy nem fog változni semmi, ami rossz volt.


Ám te mit szóltál a dologhoz, hogy csak úgy lelép?

2010. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez így helyes mielőtt szakítasz még 1x meg kell húzni a csajt ez aranyszabály
2010. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ez lesz. Igazából én sem akartam már tőle semmit... Szexre kellett volna már csak, de azt mondta, nem lesz a szeretőm. Tudom, hogy szar az egész.
2010. nov. 4. 10:16
 6/11 A kérdező kommentje:
A bnőm meg annyira vágyott a szeretetre. Mindigis...
2010. nov. 4. 10:18
 7/11 A kérdező kommentje:
sztem ez nagyon szomorú....
2010. nov. 4. 10:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Te sajnálod a legjobban. Szegény lány, mi? :D:D:D
2010. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan cuki és megható...
2010. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek arról, hogy ő ezt tette? elítélitek ezért a lányt?
2010. nov. 4. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!