Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2010 november 3-án este 21:20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2010 november 3-án este 21:20 körül szakított velem telefonon a barátnőm. Hogy tudnám visszahódítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2010 november 3 án este 21:20 körül szakított velem telefonon a barátnőm.Ezt megelőzte hogy már július eleje óta nem találkoztunk.Azt mondta hogy nála elmúlt a szerelem.Kérdeztem, hogy úrjaéledhet e, erre azt mondta, hogy nem tudja.Kérdeztem, hogy az e a szerelem elmúlásának az oka, hogy nem volt több hónapig csók, tehát több hónap alatt nem történt meg,erre azt mondta, hogy lehet.Kérdeztem, hogy találkozhatunk e azért, hogy megtörénjen a csók.Azt mondta, hogy találkozhatunk,de csak barátilag, de nem tudja hogy megtörténhet-e a csók.Mit tegyek?Az igaz hogy van súlyfeleslegem de az a kapcsolatunk kezdetekor is volt.MIT TEGYEK?Kétségbe vagyok esve.


2010. nov. 4. 17:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A lehülyézést köszönöm.Örülj kedves akárki annak, hogy te olyan okos vagy. Örülj neki.Én nem vagyok okos.De hogy dicsekedjek már én is: egyesületeknek írtam már jópár dalt és én is kiadok általában négy oktávot illetve profi billentyűs vagyok.Már ha te az eszeddel dicsekedsz.Én meg akkor már dicsekedjek ezzel bár nagyon nem az én műfajom a dicsekvés.
2010. nov. 5. 17:29
 12/12 A kérdező kommentje:
"A szívtelen időt megfordítanám hog yújra nálam legyél.Hazudnám neked az élet dolgait hogy semmitől se félj!!!"Ez jár ma a fejemben.Legjobb lenne meghalni.
2010. nov. 6. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!