Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meiket válaszam? Összevagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meiket válaszam? Összevagyok zavarodva:S

Figyelt kérdés

Most szakítottam a barátommal és egy másik srác teccik akivel csak msnen beszéltünk még eddig.Eziránt a srác iránt jobban vonzódok mint a bartom iránt és elhívott náluk filmet nézni.Izgulok:SDe másrész a vol tbarátom még nem hagy békén.Kettőjük között örlődök:SMeiket álaszam?:'(

18/L


2010. nov. 4. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

1. nem teccik, hanem "tetszik" legalább ha alá van húzva szaros piros vonallal ne írd már így te szar.

2. én örülnék ha lenne választási lehetőségem, mert hogy ilyen se lesz nagyon..

2010. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok az exedel? Megkönnyítené a választ ha ezt tudnánk.....
2010. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
válasz az exed.
2010. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónál a pont! TE SZAR! :D
2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyilván az exeddel nem jöttél ki jól, ezért szakítottatok. Akkor miért akarsz hozzá visszamenni? Lépj tovább, őt meg szard le. És tanulj meg írni.
2010. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


Nyilván az exeddel nem jöttél ki jól, ezért szakítottatok. Akkor miért akarsz hozzá visszamenni? Lépj tovább, őt meg szard le. És tanulj meg írni.


XDDD ne nevettess már hülye gyerek.. te ugatsz neki hogy tanuljon meg írni? "és"-el nem kezdünk mondatot! Yeah grat neked:P

2010. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Adok egy tuti tippet..nyomd le az ALT+F4-et és megtudod;)..aztán írj h kit adott ki;)
2010. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem kioktatást kértem tőletek hanem segítséget h könnyeb legyen döntenem:SSenkir enem lehet már számítani:SKötöszködni vagytok itt az oldalon vagy segíteni másoknak v. tanácsotadni?
2010. nov. 4. 23:05
 9/21 anonim ***** válasza:
Kezdünk "és"-sel mondatot. Olvass egy kicsit. Ne helyesírási szabályzatot, hanem egy regényt.
2010. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jah egyébként "és"-sel.

A mondatokat pedig nagybetűvel kezdjük, érteeem?

2010. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!