Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 és fél éve vagyok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél éve vagyok a barátommal voltak eléggé nagy veszekedések hullámvölgyek a kapcsolatunkban, most minden jó de néha ugy érzem hogy unom az egész kapcsolatot néha meg minden tökjó, összevagyok zavarodva msot mivan velem? 18/l

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
belefáradtál, szakítsatok, mert egyikőtöknek sem lesz jó.
2010. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod megválaszolni magadnak. Ha ugy gondolod hogy a srác szeret, kedves hozzád, akar téged, akarod ezt a kapcsolatot, akkor hagyd hogy mennyen tovább. Ha a veszekedések gyakoriak (naponta, 2 naponta) akkor nem hiszem hogy folytatni kéne.
2010. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is ugyan ig voltam ezzel...en 3 es fel eve vagyok a baratommal,rengetegszer volt szunet...szakitas egy par napra!de kb ezelott egy honapja o szakitott nem hivott egy hetig kezdtem bele torodni,hogy kesz vege,aztan 1 het utan felhivott...hogy legyunk baratok,bele egyeztem es latta,hogy nem nagyon vagyok beszedes...teltek a napok es egyre tobbet hivott tobbszor...aztan eltelt ket het addig hagytam,hogy had jarjon utannam,nem adtam konnyen magam...es mara o a vilag legaranyosabb pasija.Mert a pasik ugy vannak,hogyha latjak,hogy nekik mindent lehet akkor egy ido utan egyre tobbet megengednek maguknak!De ha szunetet kersz akkor tartsd be ne hivd hagyd ket hetet es ha hiv akkor ne bekulj ki vele.Keresd meg egy kicsit...meglatod hatasos..ha hamarabb tudtam volna akko mar reg ezt tettem volna es megusztam volna sok szunetet...mert persz nem birtuk egymas nelkul....nekem bevalt...!sok szerencset!
2010. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!