Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-24 éves CSAJOK: Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 éves CSAJOK: Hogyan ismerkedtetek meg a jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Tudom, hogy ez egy sablonos kérdés, de a következők miatt vagyok rá kiváncsi:


24 éves pasi vagyok. Ezért írtam a kérdésbe, hogy 20-24 éves csajok, mert ők a korosztályom.

Ettől függetlenül természetesen bárki írhat, CSAK légyszives írjátok oda, hogy fiu/lány és hány évesek vagytok.


köszi


Szóval azért vagyok erre kiváncsi, mert 24 évesen szeretnék már igazán komoly kapcsolatot.

Jó érzés lenne már olyan valaki csajszi, aki igazán szeret, és velem van.


Rossz egyedül kelni és feküdni.

ennyi. :)


2010. nov. 26. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor.Barátom bemutatta nekem:) 17/F
2010. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Interneten,de ezt nem igen ajánlom,nagyobb a rizikó benne(én sajnos már csak tudom:S)!!!20/L
2010. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én interneten 7 éve és most házaspár vagyunk. Egy társkereső oldalon.26 vagyok.
2010. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Interneten,de ezt nem igen ajánlom,nagyobb a rizikó benne(én sajnos már csak tudom:S)!!!20/L Én is egyedül fekszem és kelek,és mégis van párom(na ez A CIKI:s:s)
2010. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nielindi ***** válasza:
100%
régi lakotársam haverja nálunk volt látogatoban. a sráctol megkérdeztem, h velem alszik-e mikor jön legközelebb. velem aludt. mostmár a völegényem.
2010. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

társkereső oldalon,utána msn és randi...én 20 voltam ő 22 éves...pont 1 éve vagyunk együtt



21/L

2010. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi sztorink eleg erdekes:-) Hat eve vagyunk együtt a ferjemmel, van egy negy eves kisfiunk. Valojaban ö a szembe szomszedom volt, csak en nem tudtam, mert tiz evig külföldön elt, igy sose talalkoztunk. A kisöcsemet elütötte egy auto a hazunk elött, rohammentö vitte a korhazba. Akkor ö is ott volt, es felajanlotta, hogy bevisz engem, es anyukamat a korhazba, hogy ne kelljen buszoznunk. Ekkor ismerkedtünk meg, de ekkor meg nem jöttünk össze. Fel evre ra, az anyukaja korhazba került, es nem volt aki apolja a fekvö beteg nagymamajat, ezert megkert engem, hogy segitsek neki. Ket napig csak kerülgetett mint macska a forro kasat, mig vegre megkert, hogy maradjak egy pohar borra. Igy jöttünk össze:-)


26N

2010. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket.


Számomra ezek közül, talán az internetes van legközelebb, mármint arra van legnagyobb esély.


Elég fura, hogy egyik előző hozzászóló csajszi csak megkérdezted, hogy veled alszik-e. Ez tényleg így volt? :)


Jó alkatú pasi volt?, vagy mit láttál benne, hogy rögtön megkérdezted tőle?

2010. nov. 26. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:

a húgával énekeltem egy kórusban. ő külföldön dolgozott zenei területen, és csak abból szereztem róla tudomást, hogy a húga rengeteget mesélt róla nekem, és csak a személyiségét ismertem, de az alapján beleszerettem. amikor pedig hazalátogatott egyszer magyarországra, bemutatott neki a húga, és amint megláttam, leesett az állam. az arca is álomszép volt. azóta már 5 éve együtt vagyunk, miattam végleg itt maradt, nem ment vissza külföldre (egy komoly külföldi munkát mondott le hogy együtt lehessünk) és ugyanolyan szerelmesek.


23 / L

2010. nov. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én már épp feladtam,hogy valaha is találok normális pasit"ennek örömére"a haverokkal elmentünk piálgatni kicsit egy szórakozóhelyre,hogy jobb kedvre derítsenek.

Egy fiú odajött hozzám,kérdezte van-e barátom és a pia hatására 5perc múlva csókolóztunk is.(nem feküdtünk le)

Másnap megbántam,mert a belső tulajdonságai nagyon nem tetszettek,nagyképűnek tűnt.De ő nem hagyott békén,folyton írt msn-en és 2nap mulva kérdezte,hogy járunk-e.Mondtam,nekem ez így gyors és nem megy a dolig,akkor azt mondta,mondjam meg tetszik e.Utána amikorr találkoztunk le akartam rázni,de egyre szimpatikusabb lett.2hónap telt el,mire megismertem és rájöttem nem az az igazi énje amit mutat mások felé.(2hónap kellett,hogy beleszeressek)

Ez 3 éve történt és 2éve együtt élünk.

21/L

3ÉVE

2010. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!