Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, ill. itt is olvastam, h. buliban, interneten. De szívesen olvasnék olyan történeteket, h. pl. utcán, buszon, könyvtárban, színházban, stb. Egyszerűen csak érdekelnek ezek a történetek, mert nekem sincs barátom, és mindig mindenki azt mondja, h. el kell járni különböző helyekre. Én járok színházba is, meg moziba, meg bulizni, de azért hiszek abban, h. akár az utcán is megtalálhatom az igazit.
2011. jan. 6. 10:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Én most vagyok a 3. kapcsolatomban, az elsővel egy faluban laktunk, akkor még fiatalok voltunk, és azt vettem észre hogy egy fiú naponta többször biciklizik el a házunk előtt, majd péntekenként mikor a barátnőmmel mentünk ligetbe csavarogni, jött utánunk, és folyton ott keringett, míg egyszer megállt és azt mondta szeretne velem beszélni. Majd elmentünk kettesben kicsit arrébb, és megkérdezte nem e járnék vele mert tetszem neki. Ebből 6 év lett. Az utánit chaten ismertem meg, és a mostani páromat egy társkereső oldalon. Most 24 vagyok és végre tudom, hogy ő lesz a nagy Ő. Hiába társkereső, én jól kifogtam :)
2011. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi problémám a társkeresővel, egyik barátnőm ott ismerte meg a párját, és idén lesz az esküvőjük, másik pedig discoban, szintén idén esküvő. De az első történeted is nagyon tetszik. Köszi, h. megírtad.
2011. jan. 6. 10:40
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A mostanival neten. De én már szinte mindenhol "bepasiztam":) Elég aktív fiatalkorom volt, szinte folyamatosan volt kapcsolatom 1 hónapostól másfél évesig. Volt akivel buszon, diszkóban, utcán, házibuliban, suliban, kocsmában, szomszéd srác, stb stb. Mozi, szinház, múzeum szerintem nem ideális. Még talán a múzeumban mert ott nem dobálnak meg popcornnal ha leállsz csevegni vkivel:D

Szerintem annyi a lényeg h nyitott szemmel kell járni a világban és ha szimpatikusnak találsz vkit keresd vele a szemkontaktust. Ha bejössz neki, úgyis lépni fog ha egyértelmű jeleket küldesz neki. Sok sikert:)

2011. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Egyik barátommal az utcán. Ott szálltam le a buszról, ahol ő éppen várt valakit, és nagyon megnéztük egymást. Rá pár napra ismét ez volt a szitu, és elkezdtünk beszélgetni. Hazamentünk, msn, telefonszámcsere, onnantól már minden jött magától.

A mostani barátomat én szedtem össze egy buliban. Vagyis az túlzás, hogy én szedtem össze, mert nálam az számít összeszedésnek, ha megtörténik az első csók. Ott ült egyedül, várta az első buszt, én pedig megkérdeztem tőle, hogy leülhetek-e mellé pihenni, vagy vár valakire. Leültem, elkezdtünk beszélgetni. 11 hónapja vagyunk együtt.

2011. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én első barátomat interneten ismertem meg, távkapcsolat volt, csak hétvégente tudtunk találkozni. Elég sok probléma adódott ebből, így másfél év után szakítottam vele. A mostani barátommal csak pár hete vagyok együtt, de már két és fél éve ismerem, mert évfolyamtársam az egyetemen. Kicsit sok időbe telt mire egymásra találtunk, de nagyon boldogok vagyunk a végeredménnyel :)
2011. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

hmm... lássuk csak:

1. kutyafuttatón

2. netről (társkeresőn keresztül)

3. netről (nem társkereső céllal)

4. koleszból (nem bulizás közbeni eset, megtetszettem neki és megkörnyékezett)

5. netről (szintén nem társkereső céllal)

6. netről (őt sem ilyen céllal ismertem meg :D)

7. kutyafuti, közös séták a tóparton, viccelődés, rengeteg közös téma... először haveri dolognak indult, órákig eldumálgattunk kutyasétáltatás címén, aztán egy alkalommal a tóparton ücsörögve egyszer csak megcsókolt, mikor felé fordultam :) pöppet ledöbbentem, de végülis viszonoztam. azóta együtt élünk :)

2011. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

ismerkedni bárhol lehet...

egyik exemet ugy ismertem meg,hogy vonaton mentem haza,ugy ültünk,hogy csak a vonatablakban láttuk egymást (visszatükröződött)...olvastam egy könyvet,meg szemeztünk...nem jött oda...letéptem egy könyvlap sarkát,ráirtam a nevem meg a számom,é mikor szálltam le,odaadtam neki minden szó nélkül...rá 3 hétre sms,hogy nagyon sajnálja,de elvesztette a papirfecnit,mostanra sikerült kideritenie ki vagyok,ráérek-e vmikor...nem bánom,hogy nem küldtem el melegebb éghajlatra h 3 hét után minek keres...jó visszaemlékezni


jelenlegi páromat egyetemen ismertem meg,csoporttársakkal mindig néztük,hogy ki az az idióta aki egy durván feltűnő és hangos 20éves tuningkocsival járkál,lesötétitett üveg,nem láttam az arcát sose.Buszon vagyunk,helyespasi,de nem tudtam meg ki ő,csak látszott milyen karra jár.eltelik pár hónap,chatelek,rámir valaki,ritka kivételt teszek,msnre veszem,életemben először-és utoljára- hagyom magam rábeszélni egy találkára.hajnalig beszélgettünk ,pedig előtte éjszaka dolgoztam...mint kiderült ő volt a helyespasi a buszról,akinek amugy a feltűnő tuningkocsija van...kocsit azóta szolidabbra cseréltük,és jópár év elteltével is tudunk hajnalokig beszélgetni:)

2011. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

:) Jók ezek a sztorik. Nekem az alábbi helyszíneken sikerült megismernem azokat a pasikat, akikkel kapcsolatom lett később:


1. gimiben felettem járt eggyel, a barátnőm pasijának az osztálytársa volt;

2. táborban, vagyis pontosabban egy pályázat volt ez, amihez 4 napos tábor tartozott;

3. rockkoncerten;

4. rockkoncerten;

5. társkeresőn;

6. társkeresőn (iwiw csajokespasik :)).


Aki pedig most a "kiszemeltem", őt az egyetemről ismerem. Remélem, lesz is belőle valami. :)


Hát annyira nem változatosan a helyszíneim, de hozzátenném még: volt nekem utcán, kávézóban leszólításos ismerkedésem is, meg könyvtáras beszélgetés is, csak ezekből nem lett semmi, mert nem tetszettek annyira ezek a fiúk.

2011. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Beírt ide tavasszal egy lány, hogy milyen magányos és szomorú, nincs senki barátja meg ilyenek. Írtam neki, hogy nyugi, bármikor összeakadhatsz valakivel... aztán később írtam neki egy privit, hogy lenne-e kedve ismerkedni, én is magányos vagyok, legalább enyhítjük egymás magányát. Pár hónap alatt barátság, majd szerelem lett belőle. Igaz csak 2 hónapig tarott, de szerelmesek voltunk (már "csak" barátok vagyunk). :(
2011. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 elll válasza:
Én pl. iwiw-csajok és pasik... :D de tényleg
2011. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!