Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az exem velünk lóg?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm sajnos megcsalt, átvert, stb. A rossz az hogy egy a baráti körünk és gyakorlatilag már "elérte" azt hogy mindig velük lóg én nem nagyon mert suliba is kéne járni de ők gyakran buliznak. A másik rossz az hogy az exemen gyakorlatilag már a fél banda végigment. Én ezek után nem akarok velük lógni de az a rossz hogy más barátaim nem nagyon vannak én velük éreztem jól magam. A csaj ráadásul kibeszél engem nekik szóval gyakorlatilag eljutottam arra a szintre hogy én vagyok a kivülálló mit csináljak?
2010. nov. 5. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szemét kis ócska r*banc! :DDD

Mondd meg neki,hogy állítson magán.

2010. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress más haverokat.
2010. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kontrázz. D*gd meg a csajt, majd alázd, fikázd.
2010. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy keress.Ne hagyd,hogy teljesen kitúrjon a saját haveri körödből és elvegye a barátaidat.Szánalmas. :D
2010. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért, az ilyenek milyen haverok lehetnek?
2010. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
biztos elég kanosak :O
2010. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress más barátokat. Azért tekintettel lehetnének rád :S Hidd el, nem érdemes az ilyen emberek miatt törni magad. Jobban jársz másokkal.

18L

2010. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát csak valahogy meg kéne oldani hogy ne turjon ki.
2010. nov. 5. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj az igazi barátok észreveszik hogy milyen aljas kis senki a csaj. Ha igazi barátok akkor neked hisznek és nem fognak rá figyelni, ha meg röhögnek rajtad meg eltávolodnak töled akkor ne foglalkozz velük nem éri meg.. Van még millio normális barátnak való fiatal :)
2010. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 harcosangyal ***** válasza:
Utolsó kettővel egyetértek. Ha ezt a "barátaid" hagyják akkor nem is barátok. Ha barátaid lennének szerintem kitúrnák a csajt. Legalábbis én védem a barátaimat!
2010. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!