Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakíthatnék a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakíthatnék a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
10 hónapos kapcsolatunk nagyon megromlott.A barátnőm pszichikai állapota,és családjával való kapcsolta nagyon megromlott,már többször állt az öngyilkosság határán.Sokat veszekszünk és nem érzem jól magam vele.Nemrégiben szóba jött a szakítás de az öngyilkos hajlamai miatt sírás és megbánás lett belőle.Hogyan szakíthatnék úgy,hogy semmi rosszat ne tegyen magával?
2010. nov. 5. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
uhh nehéz dolog de gondolkozok majra és irok még... G.
2010. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM a Te felelősséged, ha vele történik valami. Ha még fiatalkorú, akkor a szüleinek kell vigyázniuk rá ,ha már felnőtt, akkor magának. Engem 3 hónapig fenyegetett a volt pasim azzal ,hogy megöli magát, én hülye meg bedőltem és hagytam magam sakkban tartani. Ha megteszi, az nem a Te lelkeden szárad, az ő döntése volt.

Hidd el, ebből egészséges kapcsolat nem lesz, ha a félelem miatt nem szakítasz vele, akkor soha nem lehetsz boldog más, egészséges énképpel rendelkező emberrel.

2010. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelmeztesd a családját és az orvosát, hogy mostantól önveszélyes lehet, rakj el minden éles tárgyat a szobából és szakíts.
2010. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Utolsónak igaza van, jogod van a boldogsághoz, lehetsz nyugodtan "önző". Azok, akik öngyilkossággal fenyegetőznek, nem lesznek azok,csak magukra akarják terelni a figyelmet, vagy terrorizálni a szeretteiket. Aki öngyilkos AKAR lenni, az nem szól előre senkinek,mert nem akarja,hogy elkezdjék lebeszélni róla,mert már döntött. Ha szeretnéd, mondd el neki nyugodtan,hogy szedje össze magát, ha boldog akar lenni. Én is
2010. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
voltam már hasonló helyzetben, csak épp az anyukámmal, évek óta terrorizálja a családot, kétszer eljátszotta az öngyilkosság kísérletet, de csak minimális kárt okozott magában. Ilyen emberrel nagyon nehéz együtt élni, és neked nem is kell!
2010. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
öld meg, vagy egyszerűen érd el, hogy megutáljon... vagy szépen lassan, fokozatosan állj tőle egyre távolabb
2010. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Van egy csel.

-Milyen csel?

-Felejts el!

2010. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!