Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj aki a leges-legjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki a leges-legjobb barátom. Mindent megbeszélünk, marhaságok sokaságát csinálja most is. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Szóval a történet röviden: A csaj 15 éves leányzó, én 17 fele közeledő fiú vagyok. Ma felhívtam, és mondta hogy egy boztasztó, tipikus késdobálós kocsmában ül!!! azzal a férfival, aki minden rosszba beleviszi, a dohányzás, az ital, lassan a drog, ja és még képviseli többek között ezt az "emo"-nak nevezett stílust is, beleértve az érvagdosást, meg minden marhaságot. És ahogy a szavaiból értettem, összejöttek. Komolyan mondom, én mindent megteszek azért, hogy szétmenjenek, nem akarok gonosz lenni, de folyamatosan miatta csinálja a hülyeségeit. Már a multkor az alkarját is vagdosta mert a srácnál ez a "trend" és gondolom ezzel akart bevágódni nála. Az anyukája minden nap 5-re ér haza, meg van róla győződve hogy a lánya szent, és majdhogynem sérthetetlen, éshogy biztos mindenben igazat mond. Az édesanyjával is nagyon jóban vagyok attól hogy 40 éves, mindennap tartom vele a kapcsolatot telefonon stb. Nagyon szeret engem, és mindenben számít rám, és bízik bennem hogy a lányát "észben" tartom. Most mit tegyek, hogy ne menjen rossz irányba a Bella? Nem akarom, hogy kis r*ibanc legyen belőle pár félév- év múlva. Szóljak az édesanyjának, hogy kicsit jobban figyeljen rá? Dehát mindent megtesz érte, szó szerint a seg*gét kinyalja, és nagyon szereti. Most szemétség lenne ha elmondanám az anyujának? Eddig mindig falaztam Bellának, de ez mostmár engem is idegesít. Hogy tudnám szétszedni őket? Hálistennek a kapcsolat friss, így talán könnyeb lesz. A barát szerintem nem azért barát, hogy minden hülyeségbe támogassa a másikat, hanem hogy mevédje az "őrültektől" Kérlek segítsetek!
2009. jan. 8. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
egyrészt, fenékbe kéne rúgni a csajt általad és az anyja által is, mert így elvan és csinálja a hülyeségeket. másrészt, arra is tekintettel lehetne, hogy te a jóbarátja vagy és neked ez rossz, hogy ezeket csinálja. ha másképp nem megy, én finoman de erélyesen felpofoznám, hogy térjen észhez, és ne számítson rám többet, ha így is csak lezüllik a fenébe.
2009. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
igaza van az előzőnek és még azt mondanám hogy jol megkéne du..gni a csajt mert erre vár lehet aztán észhez térne bizonyára
2009. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem mond meg az annyanak mert ez a helyes mert ha nm szolsz neki sm se akkor abbamarad es el fog fajulni a Bella hujesege es 1re rosszab es rosszab lesz!:-S szal beszelj az annyaval ha kell mutasd meg neki mit csinal a lanya h allitsa le mert ez igy NM MEHET TOVABB!!!
2009. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj az anyukájával. Képzeld el, ha nagyobb baja lesz Bellának, vagy nekiáll drogozni, és ne adj Isten túllövi magát, neked lesz lelkiismeret furdalásod, hogy talán tehettél volna többet érte. Mindenképp beszélj az anyukájával, majd üljetek le közösen, és vitassátok meg, hogy mi az oka a csaj ilyen viselkedésének. Mit szeretne elérni, mi bántja. Valami oka csak van, hogy egy ilyen hülyével összejön.
2009. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélj az anyjával. Annak idején a barátaim az én szüleimnek is elmondták, hogy füveztem, és most megköszönöm nekik. Ki tudja, hol lennék nélkülük most.


Beszélj az anyjával, beszélj a lánnyal is. Ha pedig szakítottak, hajts rá :)

2009. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az imobol meg az elkezd drogoznibol még nem követkzik h heroinista lesz:)...minden kamasznak van züllős időszaka, ha van 1 kis agya, észhez tér amint koppan, és arra nem kell soká várni
2009. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bezsélj az anyjával. Bár lehet, hogy elveszíted a barátodat, de ellenkező esetben is ez várna rád.Később ha benő a feje lágya még hálás lesz érte.
2009. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mond meg Bellának, hogy régen voltatok csak úgy kettesben, mint legjobb barátok, és vidd el a Bellát egy moziba, romantikus filmre, majd üljetek be egy étterembe, (nem meki!) utána sétáljatok egyet a dunaparton, vagy a margitszigeten, dumáljatok, kísérd haza, és a ház előtt mondd ezt neki:

"Azt hiszem rájöttem egy fontos dologra. Végig azt hittem, hogy vágyok valamire, valami fontosra, valami igazira az életben. De rájöttem, hogy tévedtem. Te vagy a legfontosabb, te vagy az igazi."

Majd csókold meg, és egy szó nélkül távozz.


Ha a csaj másnap nem vágja ki a nyafka emóst a francba, akkor meg mondj el mindent az anyjának. Pont.

2009. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!