Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell csalódnom minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell csalódnom minden férfiban?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, akinek még nem volt csak egy távbarátja(egyedül őt éreztem, hogy közel tudnám engedni magamhoz) elhagyott a távolság miatt.

Próbálok ismerkedni, de minden férfi a második mondat után egyből a sex-et kérdezi,meg sem ismernek ,de egyből az a fontos,és mindenféle .....képeket küldözgetnének!

Mikor találok végre olyat,akitől nem undorodok,számít a külső is az tény, de ,hogy mindenki sexet kérdezze rögtön,még mielőtt meg ismerne.Számomra előbb a beszélgetés lenne a fontos.Nem társat akartam keresni rögtön,csak barátkozni.

Velem van a gond? vagy nem jó helyen keresek, fogalmam sincs, de akkor életem végéig inkább leszek egyedül,mint sem egy ri..nc.

Van valakinek ötlete ,mi velem a gond? vagy mit tegyek ,hogy jobb legyen?


2010. nov. 6. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A szex fontos, beszélni kell róla, mindegy mikor, elvileg nem kellene, hogy "ciki, zavaró" téma legyen. Ez is a megismerés része. De ha ennyire zavar, akkor legyen sztereotíp vagy kitérő válaszod. Ha most eleged van és életunsz-világfájsz, akkor szüneteltesd az ismerkedést. Majd később folytatod, semmiről sem maradtál még le...
2010. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h csak a jó (v legalább átlagos) pasikkal állsz szóba, ahogy minden nő. Nekem nem a szex lenne a legfontosabb, de nem kellek senkinek, mert ronda vok. Ezt megértem, csak akkor ne rinyáljatok, h nincsenek normális pasik!
2010. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom álmodozó típus vagy (ezzel semmi gond nem azért írom:)) és szeretnéd, ha először egy bizalom+barátság jellegű dolog lenne, de ez a 21. században nem így működik a többségnél.
2010. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a nagy büdös helyzet, hogy rossz helyen keresgélsz!!!


Ugyan is vannak jó képű normális kedves pasik és vannak jó képű szexre kiélezett pasik akiknek az a legelső és ők szex után mondanak igent egy kapcsolatra, vagy csak alkalmi kapcsolatot keresnek.


És van az átlag amibe beletartoznak azok akik rondának gondolják magukat, és azok akik nem mernek vagy nem akarnak ismerkedni mert az a magányos otthonülős típus.


szóval te rossz helyen keresgélsz!

2010. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

vedd a lapot.huzd fel 1 picit,hagy csöpögjön.A felének a szája nagy,a másik fele csödöt mond.1 probát megér.Közben kiderül mi van a fejeben is.A legtöbb pasi a farkával gondolkodik.

46/f

2010. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nos azt tapasztaltam, hogy ez máshogy nem nagyon megy. Először a külsőségekkel, testiséggel kell kezdeni, ez van. Közben úgyis megismered a másikat. De úgy nem lehet nekiindulni, hogy mindenkivel levelezgetni kezdesz, rá fecsérelsz hónapokat is esetleg, mire kiderül, hogy egyáltalán nem vagytok kompatibilisek testileg. Fontos a másik illata, érintése, mozgása, stb, s ha ezek nem passzolnak, akkor hiába.

Míg ha fordítva mész neki, úgy is belefuthatsz csalódásokba, de tizedannyi energiádba kerüld, hogy kiderüljön, hogy vakvágány, mintha barátkozással kezdenéd. Na ez nem azt jelenti, hogy az első randin kell mindent!

Nekem is eltartott egy darabig, amíg elfogadtam ezt, de ez a reális és kész.


Kedves előttem hozzászóló magát csúnyának tartó srác :) ha igényesen öltözöl, van frizurád és önbizalmad, ápolt és egészséges vagy (pici sport, kis odafigyelés a kajára), lesz csajod is.

2010. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, szerintetek (tisztelet a kivételnek) mivel 21.sz. van mindegy kivel fekszem le először, mert majd utána derül ki ugy is lesz e belőle valami, ugye? ha jól értettem ez van!!!!

És legyek ri...nc mert csak ugy derül ki kivel leszek később párkapcsolatban,mert kevesebb energiát pocsékolnék el!!!!

Hát inkább több energiámba kerüljön,mint olyannal feküdjek le először és aztán szép sorba mindenkivel, aki tök bunkó ,mert nem fektettem bele elég energiát, hogy megismerjem.

Köszi szépen ,ez nem én lennék akkor!!!!

2010. nov. 6. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Beszélni róla és csinálni két külön dolog...
2010. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy vannak még normális, értelmesen gondolkodó lányok. :)


Ne félj, a hiba nem benned van, legalábbis az alapján, amit leírtál.

2010. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor várd az igazit. Miért is türelmetlenkedsz? Ja, hogy szeretnél valakit magad mellé... hát, pont ezért, én azt mondom, jobb az arany középút, a kompromisszum. A se nem ribanc, se nem béna vénlány kategória. Válassz valakit, akinek nem az első mondata hogy "msnsex?", hanem el tudsz vele beszélgetni, és hajlandó várni legalább a harmadik randiig, mert ez azt jelzi, hogy a személyed is érdekli.

Istenem, ezek a huszonéves szüzek mekkora ügyet csinálnak a szüzességükből :D Ki is írom kérdésbe, hogy mér van ez. XD

2010. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!