Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek miért vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért vonzó egy kamaszban/férfiban, ha "rossz"?

Figyelt kérdés
mert én is és a baráti körömben mindenkinek inkább azért van barátnője mert "rosszak" vagyunk. ezalatt azt értem hogy áthágunk pár törvényt, verekszünk, nem hagyjuk magunkat csesztetni. meg ezek.
2011. aug. 30. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hogy lássatok nőt is, mielőtt a börtönben ti lesztek a "nők".
2011. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
wow nagyon kemény lehetsz ha gyakorikérdéseken büszkélkedsz a tróger életeddel.
2011. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyenek a leggyengébb emberek. Ego a köbön, szív a föld alatt...
2011. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És lopod a kotont is?
2011. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

evolúció és logika,


a nőstények a bátor, harcra kész hímeket keresik, akik megtudják védeni őket és a gyerekeiket


hát ezért bánom, hogy én meg totál jó fiú vagyok :(


kivéve ha iszom

2011. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A mi baráti társaságunk is izmos, bunkó fiúkból áll. Mindegyikünknek van nője vagy hetente más fullos csajt dug.


21F

2011. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gratula!


Jó nektek!

2011. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Walk With Me ***** válasza:
Ezekből egy értelmes Nő-nek (ne keverjük az agyatla kamaszlányokkal) csupán csak a "nem hagyjuk magunkat csesztetni" rész lehet fontos. Ez az ami "sugallhatja", hogy Veled nem lehet packázni mert megvan a következménye, meg tudod majd védeni Őt stb. Magabiztosság, határozottság. Az, hogy törvényeket hágsz meg verekedsz... :D Valami Western film főhőséhez van szerencsém? Nem rossznak kell lenni, hanem férfinak, ennyi a lényeg.
2011. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs csajom..... nem vagyok "rosszfiú", de ilyen trógereket ütök keresztbe :P
2011. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem büszkélkedek, csak keresem a választ, idióta nép.

na m1. Nem arra gondoltam hogy egy eredeti suttyó társaság vagyunk. hanem csak annyit hogy megvan a magunk neve. és csak kíváncsi vagyok ez milyen okokból vonzó.

mert számomra nem volt vonzó soha egy olyan nő aki olyan mint mi vagy rosszabb...

2011. aug. 30. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!