Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nyomulásnak tartanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nyomulásnak tartanátok, ha egy lány -aki nem a barátnőtök, de már csókolóztatok- felhívna magához? Vagy örülnétek annak, hogy nem kertel és kimondja mit szeretne?

Figyelt kérdés
Pár napja egy buliban megcsókolt, azóta beszélgettünk interneten és nagyon jól elvoltunk. Szeretném ha átjönne, jó ötlet rákérdezni? (Egyébként már ő is mondta amikor viccelődtünk, hogy "csak egy szavadba kerül, és ott vagyok"). 18/L 18/F
2010. nov. 6. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

simán :D

nekem lány barátom áthívott magához :D előtte már volt csók.. és szex lett belőle.. és belezúgtam :D szóval nyugodtan

2010. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és imádom :) nagyon nagyon szerettem előtte is :D most meg még sokkal jobban h közel engedett magához :) meg érted :D amiket csináltunk együtt.
2010. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd át magadhoz (főleg, hogy elég egyértelműen utalt már rá, hogy benne lenne).
2010. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, ha egy fiú akkor is örül a szexnek, ha előtte nem is csókolóztatok :D
2010. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
eddig mértnem hivtad át? :D simán örülnék neki én is :D
2010. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszokat :) akkor áthívom :D amúgy nekem is ez volt a véleményem, csak kiváncsi voltam a fiúk szemszögéből is :)
2010. nov. 6. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívj át engem, én így látatlanból se tartanám tolakodásnak :D
2010. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!