Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne lennétek egy nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek egy nyitott kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Az exemmel 1,5 évig jártunk,és én nagyon szeretem őt még mindig.(kb 2 hónapja szakítottunk mert ő szabadságra vágyott) iszonyúan hiányzik...
2010. nov. 6. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem az kikészítene teljesen.
2010. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kikeszitene. Azon kattogna az agyam, h vajon most kivel van es mit csinal...

26/N

2010. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Én simán, sőt valószínűleg ha összeköltözünk, akkor így is lesz. És az én javaslatomra. És megköszönném, ha nem kezdenétek rá, hogy akkor biztos nem is szeretem igazán, stb. Nincs szükségem erkölcscsősz beszédekre. Szeretem, de inkább csaljuk meg egymást nyíltan, mint hogy egymás háta mögött, illetve hogy esetleg évek múlva, mikor már gyerek is lesz, hagyjon el ő, vagy én őt amiatt, mert nem bírjuk a kötöttségeket.. 21/N
2010. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megviselne rendesen :\
2010. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha. Én találtam olyan embert,akiben 100 %-ig megbízok. Ritka,és szerencsém volt vele. Ha nem lenne ilyen, akkor nem is kellene olyan,akiben nem bízok meg. Nem bírnám elviselni a tudatot,hogy mással is van.
2010. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
persze úgy h nem "érdekelne" éppen kivel flörtölt vagy hasonlók,szóval ne kössék az orromra
2010. nov. 6. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én benne voltam,no de nekem nem voltak komoly érzelmeim a fiú iránt,úgyhogy neked nem ajánlom.
2010. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!