Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha nem szeret?

Figyelt kérdés
Mi van ha a fiúm nem szeret? Van hogy csak úgy hajnalban smst ír. pl "<3"-t. Részegen már mondta telefonba hogy szeret, de lehet, hogy nem igaz (mert mielőtt összejöttünk volna írta smsbe hogy szeret aztán azzal magyarázta ki hogy mindíg is szeretett csak nem szerelemből) és nem is emlékszik rá. Sexről is esett szó. Én szeretem, de csak akkor akarom, ha már ő is. Honnan tudjam meg? Ha rákérdeznék lehet hogy kényszerből mondana igent, nem beszélve arról hogy rá se mernék így nyíltan kérdezni. Még nem mondtam neki élőben, hogy szeretem, eddig arra vártam hogy a fiú mondja. Ha meg azt mondanám, hogy "csak akkor feküdnék le veled ha te is szeretsz" akkor fiú létére biztosan azt mondaná, hogy szeret. Mit tegyek hogy kiderüljön, hogy érez?
2010. nov. 6. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret, nincs mit tenni. Én biztos nem küldenék senkinek <3 SMS-t ha nem szeretem, vagy mondanék neki ilyet. Ez a szeretlek csak nem szerelemből elég elcsépelt duma, és vagy azt jelenti: "Imádlak, csak nem merem bevallani", vagy hogy "Haggyámánbékében!"

Próbálj meg flörtölni, szemezni vele, meg minden, esetleg megcsókolni, és mérd fel a reakcióját. Ha ez már megvolt(és (még) nem szakított veled), akkor nyilván szeret, vagy épp le akar rázni. Kérdezz rá, és figyelj, mit csinál. A szexet meg még hagyd egy darabig. Ha kivárja, szeret téged. Hány évesek vagytok?

2010. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Colix válasza:
szólj egy olyan embernek akivel jóba vagy és neki igazat mondana... (ez csak egy rossz ötlet.)
2010. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már együtt vagyunk egy hónapja. Csók meg ilyenek alap hogy voltak. Reakciója kb annyi hogy "még" :P Nagyon édes. Dunán jött este egy szépen kivilágított hajó, átölelt hátulról hogy mindketten lássuk, lehajolt és megcsókolt. Igazából nem csak megtudni akarom, hogy szeret-e, hanem jól esne ha ki is mondaná. Amúgy közös barátaink akik igazán barát barátok, nincsenek. De ez egy picit fura is lenne :)

Amúúgy én 15 ő 17

2010. nov. 6. 23:09
 4/4 A kérdező kommentje:
2010. nov. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!