Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még? Megcsalás ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Megcsalás ez amúgy? (lent. Bővebben)

Figyelt kérdés
A pasimmal beszélgettem a szünetben és odajött az egyik közös barátunk és mondta neki hogy vagy megfogja a seggemet Ő vagy majd helyettesíti.a pasim nem csinálta meg csak mosolygott.a közös barátunk meg megfogta mikor érthetően a tudtára adtam hogy NE.A pasim nem csinált semmit.ez azt jelenti hogy már nem szeret?:/Vagy megcsalásnak vette?:/
2011. nov. 12. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ.ha kinyilvánítottad azt,hogy a közös barátnak nem engeded a tapizást,akkor egy szót sem szólhat.vagy ha megdöbbenten nézett utána.ha leszarta,akkor még gyerek egy kapcsolathoz és (nem mintha tapasztalt lennék,de)valszeg idővel ...más lányok lesznek.
2011. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát megdöbbenten nézett.és kijelentettem konkrétan hogy senki nem tapizhat csak a pasim ://
2011. nov. 12. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

ne reagáld túl, ártalmas

a fiuknak mi amolyan trófeák vagyunk,és szeretnek büszkélkedni velünk vedd figyelembe:) 17L

2011. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz:) d eazért furcsa volt. :'d
2011. nov. 12. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:

fiukkal kapcsolatban csak furi választ kaphatsz XD



válaszolnál az én kérdésemre, lent megtalálod:kanos haverok,irigy ribik köszi

2011. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát lehet:)

igen válaszoltam a kérdésre de nem tudom mennyire volt hasznos :$$

2011. nov. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!