Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen dolog, hogy el akartam hívni a lányt "mekibe" de mondta, hogy nem mert fáradt minden baja van. Erre az egyik haverommal mentünk enni és benn ült a csaj a barátaival. Mire véljem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

mit csináljunk, nekem is PONTosan ez volt: első tali még oké, aztán második "dolgozok, nemérek rá, táncolok izé meg bizé" pedig énse hittem volna hogy ilyent tesz velem. Biztos elrontottunk valamit első találkozón.


Majd lesz jobb is, az ilyen magára kell hagyni, majd rájön hogy elrontotta... nem érdemel meg

2010. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem egyenes a csaj. Felesleges "az attól még leeht rendes, csak nem akart megbántani" szöveg. Minden csaj evvel védekezik. Ha már most nem tudnak egyenesek lenni a másikhoz, akkor mi lesz később?


Felejtsd el, h*lye p*csa a csaj.

2010. nov. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. nov. 7. 07:15
 14/14 anonim ***** válasza:
már irtam ide be egyszer, picit újragondoltam, és másféle választ adnék, mint az előbbiek: nem tudom mennyire fontos a dolog, vagy milyen régóta megy. Szerintem próbálj meg őszintén beszélni vele (ha nem megy, akkor levélben) hogy te ezért és ezért akartad elhivni. Lehet, hogy a csaj picit megijedt, elvileg azért mert visszautasit, még nem jelenti azt hogy nem akar semmit. Lehet hogy elszégyelli magát. Igazából nők esetén nem lehet tudni :) nálam igy volt, elmondtam őszintén mit miért és csak 1 hónap után válaszolt rá, tehát bizonyára váratlanul érte. Igy benned legalább nem marad tüske. Sok sikert
2010. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!