Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes tovább próbálkoznom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább próbálkoznom, vagy hagyjam a fenébe, mert úgy mindkettőnknek jobb?

Figyelt kérdés

Barátom kifog menni külföldre dolgozni. Hosszú időre és csak havonta 1X fog haza járni. Szerinte, így hogy csak havonta 2 napig látjuk egymást nincs értelme. Belátom, hogy valamilyen szinten igaza van. Felmerült az is, hogy akkor nem menne ki. De ennek meg én nem örülnék, mert a saját jövőjét tenné kockára miattam, és az, hogy legyen egy jó állása ennyi idős korban szerintem fontosabb mint egy barátnő. Igaz, nem tudok sokat a kapcsolatokról. Ő az első barátom és csak 4 hónapja vagyunk együtt...... Gondolkodtam a nyitott kapcsolaton is, de az sem lehet hosszú távon megoldás. Szóval szerintetek mit tegyek? Próbálkozzak tovább, hogy együtt maradjunk vagy hagyjam, mert úgy jobb mindkettőnknek, ha elválunk...



L/15 F/18


2010. nov. 7. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindketten nagyon fiatalok vagytok egy távkapcsolathoz, illetve hogy várjatok egymásra heteket amiatt, mert biztosan ő a nagy ő, és a jövendőbeli párod. Nem hiszem, hogy értelme lenne ennek így, és egyébként is nagyon friss még az egész kapcsolat is, hogy várakozással töltsétek. Szerintem hülyeség lenne. Nekem 23 évesen volt hasonló esetem, pedig csak nyárra ment ki a srác Angliába, de mi a fél éves kapcsolatot feladtuk emiatt. Szerintem fiatal vagy, eljársz szórakozni, és jó, ha van valaki melletted ilyenkor a szó pozitív értelmében, és nem 1000-2000 km-ről beszélgettek a skype-on.

28/N

2010. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig is távkapcsolatban éltünk. Én 60 km-re vagyok koleszos. És csak Ausztriáról lenne szó. Amúgy meg igazad van, csak az a baj, hogy akikkel én szórakozni járok azokkal jár ő is. És igazából talán attól tartok, hogy elleszek felejtve. És tudom, hogy nem ő a nagy ő. Már az elején tudta ő is meg én is, hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolatunk. Csak másfél hónapra becsültük a dolgot nem 4-re :)
2010. nov. 7. 08:36
 3/3 anonim válasza:
akkor főleg kár ezen aggódni :) érezd jól magad nélküle! aztán ki tudja, ha egyszer visszaköltözik, lehet, hogy újra egymásba szerettek..
2010. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!