Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyodalmai voltak és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyodalmai voltak és úgy döntött, jobb lenne mindkettőnknek, ha most szünetet tartanánk. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

(előre is bocsi a hosszú szövegért)

az elején minden jóvolt meg minden, aztán ott kezdődött el minden, hogy az ex pasija felvágta az ereit, ez nagyon felkavarta, és aztán énis pont akkor voltam rossz hozzá, mikor legnagyobb szüksége lett volna rá (amit még mais sajnálok), aztán már semmi sem volt olyan mint a legelején. Kezdett távolodni tőlem, észrevettem, nemúgy viselkedett velem, mint azelőtt. Aztán úgydöntött hogy szakítsunk én rábólíntottam, de azóta is mindig hozzá húz a szívem, (szerintem sajnos) nagyon sokszor odamegyek hozzá, és észrevehetően zavarja ez, mert azthiszem el szeretne felejteni (legalábbis most egy kis időre). Vajon mi lenne a legjobb amit tehetnék? Visszaszeretném szerezni. Mostanában nemtudom:S, vagy igen??!?


2010. nov. 19. 18:06
 1/5 A kérdező kommentje:
jaigen, és a szünet úgy jön ide, hogy amikor (én úgy érzem hogy) szakítottunk, akkor aztmondta hogy szünetet szeretne tartani, aztán viszont vissza szeretne jönni. bár lehet hogy már elszúrtam azzal, hogy kicsit sűrűn vagyok a közelében(N)
2010. nov. 19. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a baromságot, hogy szünet. :D Mert az mégis min változtat? Double facepalm, bakker.

Keress olyan lányt, aki tisztában van önmagával. Meg lőette persze te is legyél tisztában önmagaddal.

2010. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát a szünet mondjuk jólehet arra hogy ráébredjen hogy szeret és egy kis apróság nemteheti tönkre a boldogságunkat + biztos jó még valamire.

mondjuk azt nemértem még, hogy sztm ketten sokkal könnyebben tudnánk megoldani a problémáit/problémáim, vagy ez téves?:)

2010. nov. 19. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szünet kell ahhoz, hogy rábéredjen, hogy szeret? Ahha... én elkerülöm az ilyen nőket. Jó messzire. :D

Igen, általában a párkapcsolat azért is van, mert kettesben a problémákat könnyebb megoldani. Csak erről manapság kezdenek megfeledkezni az emberek.

2010. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

arra gondolok, hogy ha szeretett valaki, de kihül a szerelem egy x idő után, akkor a szünet arrais jó hogy észrevegye, mennyire hiányzol neki, mennyire kellesz neki, mennyire szeret igazából... szerintem.:)

éshátigen, ezt elkéne szerintem mondani neki hogy ketten leeht könnyebb lenne... csak szinte mondhatni már kerül a suliban is hogy nehogy találkozzunk-.- ami eléggé(N)

2010. nov. 19. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!