Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék vele h jobb legyen mindkettőnknek?

Figyelt kérdés
16éves fiú vagyok és van egy lány akit nagyon kedvelek és megkérdeztem őt h mit gondol lehet e belőle vmi mert én már nem bírom ki nélküle. Az ő válasza az volt h majd talán később. Depis lettem és nemtok meglenni nélküle. Mindig rossz kedvem van, nemtok aludni stb.
2009. nov. 2. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Akarod mondani, hogy hogy lehetne jobb NEKED?


Majd túlteszed magad rajta, az idő megoldja.

2009. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akármennyire is akarod nem tudod elfelejteni. Tapasztalatból mondom. Én már 1 éve szeretek egy fiút...hiába...

Majd valamikor elfelejted. Próbálj addig is több időt lenni a barátaiddal, foglald le magad valahogy.

Én se gubbasztottam itthon mert nem szeret úgy mint én őt. Nem várhatod el tőle, hogy szeressen. Nem ő dönti el.

14/L

2009. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. nov. 4. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!