Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem merem kimondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem kimondani, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Ő a mindenem és nagyon szeretem, de nem merem kimondani azt, hogy : szeretlek..Ha másnak mondom olyan egyszerű kimondani, de ha róla van szó egyszerűen végem van és sehallselát..Ő már mondta, bár inkább írta:) félek..de nem tudom mitől..
2009. jan. 8. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj ez nem egy olyan szó, amivel csak úgy dobálózni szoktunk. Megértelek. Nem vagy még felkészülve rá, ne legyél emiatt feszült, érezni fogod a pillanatot hidd el, amikor ki kell mondanod és jönni fog magától. Sok sikert!
2009. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha _tényleg_ szereted, akkor nincs mitől félned. Gondolj arra, hogy ő is nagyon fog örülni neki. :)


De ha ez kevés, akkor gondolj arra, hogy ha viszont sokáig nem mondod, akkor egy idő után nemhogy nagyon morci lesz, de el is fog kezdeni kombinálni, hogy nem is szereted, mert pont ezt nem mondod soha... És abból NAGY bajok lesznek. Ez már elég motiváció? ;)

2009. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenféleképpen bátorított!:)
2009. jan. 8. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló cipőben, egyzserüen nem tudtam kimondani, h szeretlek, ő viszont mondta nekem, olyan kellemettlen vlt. De viszont volt egy alkalom, amikor kimondtam, és nem tudtam mitől féltem azidáig :D, Szóval nem kell aggodnod, amjd jön az magától.
2009. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon fáéltem tőle... A barátom mmár mondta egy jó ideje, de én nem tudtam, aztán meg egyszer egyedül maradtunk a párommal, és kicsuszott, de akarattal, bele sugtam a fülébe, azóta megy az, hogy szerelmem, meg, hogy szeretlek, és a többi nyalánkság.... :D

Szóval csak valószínű, hogy félsz, és ezzel semmi gond sincsen....

Majd az idő engedi, hogy kimond, és mondd el neki, őszintén, hogy még nem megy, így nem fog türelmetlenkedni sem kombinálni.

Sok Sikert!

Üdv. Dinus :D

2009. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki... én is ilyen helyzetben vagyok a lány jelei alapján...
2009. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Aranyosak vagytok!:)
2009. jan. 8. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd,hogy eloszor O mondja neked a szemedbe,a valaszod pedig legyen az hogy:"en is szeretlek".Ezutan mar sokkal konnyebb lesz:)
2009. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Erre egyszerű a válasz velem ugyanez volt azért tudok neked erre válaszolni..

Tehát azért nem birod kimondani neki h szereted mert lehet hogy szereted de nem vagy szerelmes a másik lehetőség hogy szerelmes vagy és attól félsz hogy elhagy..de egy idő után rájössz hogy ez mind1 lesz és le se fogsz szállni erről a szóról, csak ezt fogod neki mondogatni..:)

2009. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!