Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz kimondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kimondani, hogy szeretem? Miért nem mondjuk soha?

Figyelt kérdés
Páromnak legszívesebben egész nap azt mondanám, hogy imádom, szeretem, legszívesebben örökké vele lennék, de nem merem mondani, mert nem akarom, hogy ő meg rá mondja, hogy én is. Nem akarom, hogy ezek ilyen elcsépelt szavak legyenek, hogy megszokásból használjuk őket. Ő a férfi, néha-néha mondja, hogy hiányzom neki, de ennyi. Mi van, ha én kitárulkozom itt teljesen, ő meg csak erős szimpátiát érez.:D A másik oldalról meg miért ne legyek őszinte, végül is arról nem tehetek, hogy szeretem. Össze szeretnénk házasodni, bármit megtesz értem, de talán 1x mondta, hogy szeret.
2011. okt. 2. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
a férfiak szemérmesek, szégyellősek .. érezned kell őt, mert ritkán mondják el az érzéseiket:)
2011. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogyan szokta, de mi minden este ezzel fekszünk le: szeretlek édesem, jó éjszakát. Napközben is néha egymás ölébe kuporodunk /illetve inkább én szoktam/ és egymás szemébe mondjuk, hogy szeretlek Édesem.
2011. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a szónak is teremtő ereje van. Nem szabadna vele spórolni.
2011. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van, aki nehezebben mondja, mutatja ki az érzelmeit... Második válaszoló talán: A barátod kimondja, így te sem félsz, és természetes. Viszont ha valaki nem hangoztatja, lehet, hogy nem mered kimondani, pl nem akarsz úgy kitárulkozni, vagy félsz, hogy nagyon megnyílsz, és túl könnyen leszel sebezhető... Mondd neki, hogy szereted, de ne csak így odadobva, hanem pl mikor egymás mellett fekszetek, vagy alkalmasnak érzed a pillanatot...
2011. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
de nyomi vagy
2011. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én párom sem mondta ki gyakran,de én többször amikor ránéztem és valamiért eszembe jutott,hogy mennyire szeretem. Nálunk ez lett a normális. Ha őt is elönti ez az érzés mondja nekem. Ez nem mindennapos de hetente 2x 3x biztos mondjuk egymásnak. A férfiak sem egyformák valaki teljesen másképp mutatja ki,hogy szereti a párját. Erre próbálj rájönni. A másik verzió rosszabb,aki mondja,de nem mutatja,nem is tesz a másikért. Ne aggódj,ha szeret érezned kell és ez többet ér minden szónál.
2011. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi még nem járunk, egyszer mondtam ki, hogy szeretlek észre sem vettem, kicsusszant a számon. de jól esett!!

Szerintem hatalmas ereje van a szónak, de nem csak úgy, hogy: most aztán a szemébe mondom, elcsábítom, hanem úgy, hogy kicsusszan a szádon, őszintén.

2011. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát neki másfél év alatt egyszer csusszant ki...
2011. okt. 2. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:
emberfüggő. Nekem pl volt, hogy amikor exemmel sokáig nem találkoztunk utána 3óráig folyamatosan mondogatta. :D
2011. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pasii vagyok és legközelebb már csak az esküvőm napján szeretném kimondani...

A legutolsót nagyon részegen vallottam egy volt szerelmemnek akivel csináltam egy éjszakás kalandot...

Ez is csak egy szó,nem kimondani hanem megmutatni kell!!!!

2011. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!