Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen barátról?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom miután szakítottam barátnőmmel folyamatosan nyomul rá bulikban, mikor tudja, hogy én még szeretem. És ráadásul azt mondja nekem, hogy nem is jön be neki. A múltkor már át is vitte magához egy buli után.De járni nem fognak ez biztos, de mondom bulikban egymáson lógnak. És ez nekem nagyon fáj és biztos vagyok benne hogy tudja ezt. De azt mondja, hogy lépjek rajta tovább. És ha belegondolok semmi közöm már a lányhoz szóval végül is azt csinálnak amit akarnak. Tehát nem tudom, hogy álljak a szituációhoz. Vélemények?
2010. nov. 7. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az ilyen ember nem legjobb barát... eltévesztetted a megnevezést
2010. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hanem egy nagy nulla és kijárna neki egy verés ha így figyelmen kívül hagyja az áérzelmeidet
2010. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog a barátodtól, de ha annyira szereted azt a lányt, akkor miért szakítottál vele?
2010. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a lány már nem akarta folytatni a kapcsolatot, de barátként még a mai napig nagyon jóban vagyunk és nagyon sokban támaszkodik rám. Tehát ezért az ő viselkedését sem értem.
2010. nov. 7. 13:36
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Te tipikusan az a srác vagy aki birtokolni szereti az embereket.Tiéd volt, de most már nem: Game Over.Mi nem világos a történteken?Az én cimboráimnak, akik szintén túl vannak jópár szakításon(némelyik fáj nekik némelyik nem)eszükbe sem jutna nekem magyarázni hogy kinél illik próbálkozni kinél nem.A kutyák szoktak ilyet csinálni hogy amit levizelnek az meg van jelölve hogy az ővék stipi stopi.Ha még a fél város úgy szakít veled hogy neked fáj akkor lakhelyet kell váltaniuk a barátaidnak hogy ismerkedhessenek?

Mindenesetre ha ilyesmiken szenvedsz akkor mégcsak kóstolgatod az életet-ez mégcsak egy tasli volt az igazi lórúgásokhoz képest

2010. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az utolsónak van igaza, de akkor sem értem, hogy miért mondja, hogy neki nem jön be??Miért nem meri megmondani nekem, tehát mintha azt gondolná, hogy ez nem helyes.
2010. nov. 7. 14:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, a lány már nem a 'tiéd', szóval azzal ismerkedik, akivel csak akar, a "legjobb barátod" is szabad ember, viszont(!) tényleg jobban odafigyelhetne erre, mert (ha én lennék a helyedben) ez akkor elnézhető, ha a barátod halálosan beleszeret a volt barátnődbe. de hogy kavarjanak, annak semmi értelme, legalábbis most még, hogy neked fáj.

L.17

2010. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja az a vicc, hogy a csaj még velem is kavar. Szóval a múltkor kicsit illuminált állapotban táncoltunk meg csókolóztunk, de utána elment a sráccal. És mindig mondja, hogy megbánta, hogy vele volt, de aztán mintha mi sem történt volna újra vele van.:S
2010. nov. 7. 14:04
 9/15 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat
2010. nov. 7. 14:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a csajnak megmondanám, hogy még barátként se támaszkodjon rám...Mint írtad, sokszor "támaszkodik rád" különböző dolgokban...ekkor bezzeg jó vagy neki?!Hát menjen a pics@'ba...
2010. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!