Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondolnátok egy ilyen fiútól?

Figyelt kérdés
amikor látnátok őt mindig ideges lenne nyugtalan lenne ,feszült ,ha meglát titeket és rá néztek vagy elmentek melette nem örülne neki irritálná .idegesítené mert aszt hinné lenézitek,szük szavú lenne ,bunkó ,közönséges.de nem mindenkivel félne is a lányoktól meg úgy az emberektől.és amikor látjátok akkor se beszélne senkivel .öszejönnétek egy ilyen fiú val ? mit gondolnátok róla ?
2011. nov. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
én pont azt amit leírtál, egy zárkózott önbizalomhiányosságát parasztsággal palástoló bunkónak ^^ remélem segítettem. -ja és véletlenül sem jönnék össze vele.
2011. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy az a fiú...

tedd fel fordítva a kérdést, te összejönnél egy ilyen lánnyal? valószínűleg a lányok hasonlóképp válaszolnak, hogy te válaszolnál erre a kérdésre.

Személy szerint én csak akkor jönnék össze, ha képes lenne változni.

2011. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
"bunkó ,közönséges" ez számomra elég ahhoz, hogy a többi tulajdonsága ne is érdekeljen.
2011. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a rosz tulajdonságait mutaná , akkor biztos hogy nem jönnék össze vele .Föként ha nem beszél .
2011. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!