Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy tetszik egy lány csak nem mersz odamenni vagy ha igen annyira remeg a lábad, hogy nem tudsz miről beszélni vele? 16 F Meg ha az utcán vagy egy szép lány akkor hogy szólítsam meg? Hagyjam elmenni? :/

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokszor voltam már így, hogy nem mertem megszólítani. Olyan is volt, hogy beszéltem valakivel, aki tetszett, aztán kiderült, hogy teljesen más, mint amilyennek gondoltam.


meg most olyan van, akivel sokat beszélünk, de osztálytárs, és nem tudom hogy lépjek-e. kockázatos...

2011. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó akkor nem vagyok egyedül :)
2011. jan. 21. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
hát... nem jó, inkább ne lennénk így:S
2011. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!