Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha nem is lenne normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozi84 kérdése:

Mintha nem is lenne normális lány ezen a bolygón! Most komolyan,26 éves vagyok és nem tudom miért nem kell a nőknek rendes pasi, akivel szórakozni, komoly dolgokról lehet beszélni. Egy lelki társra van szükségem, nem üresfejű libákra, miért nincs?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok fenn társkeresőkön, vagy járok szórakozni, igyekszem mindent elkövetni, hogy észrevegyenek. Senki nem talál meg, mintha nem léteznék
2010. nov. 27. 14:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy jóképű, illetve nincs sok pénzed. Ne is számíts semmire.
2010. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Diszkóban és szórakozóhelyen ne reménykedj semmi ilyesmiben. :)
2010. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
ja igen, a diszkókban számtalanszor csalódtam már. Amúgy kiegészítve nem várom el tőlük h odamenjenek hozzám, én kezdeményezek mindig, ahogy kell. Ezt még kihagytam :)
2010. nov. 27. 14:32
 4/36 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, nincs semmi hátrány a külsőmben.
2010. nov. 27. 14:34
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vallásos közösségbe találtam rendes fiút.:) Amúgy ez oda vissza megy, mert rendes fiút is nehéz ma már találni. Lányok közül sok rendes lány van csak azok megm ár csúnyácskábbak.:) Vallásos közösségbe is fenn áll a veszély, hogy nem mindenki normális.., de én találtam rendes fiút, aki nagyon szeret és teljesen oda van értem, hogy hogy lehetek okos szép és erkölcsös is egybgen...:D de ne felejsd senki sem tökéletes!:D
2010. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

ja igen, a diszkókban számtalanszor csalódtam már. Amúgy kiegészítve nem várom el tőlük h odamenjenek hozzám, én kezdeményezek mindig, ahogy kell. Ezt még kihagytam :)"


Összefoglalod, hogy mi volt a baj a lányokkal, akikkel ismerkedtél? :) Én is hasonlóan érzem néha magamat egyébként.

2010. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Folyamatos dumálok lányokkal msn-en, amik kb egy napig tartanak, utána szépen elfelejtenek. Elég kedves, közvetlen és szórakoztató vagyok velük. Próblámom vidáman felfogni, de ezek a kudarcok csak akadályoznak.
2010. nov. 27. 14:41
 8/36 anonim ***** válasza:

ma 14:41


Jahh, így már világos. Nem MSN-en meg neten kell ám ismerkedni. Az lehet az ELSŐ lépcső, de semmi több, mint a találkozás megbeszélésének a módja.

2010. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
szóval a diszkók: nem tudok megnyílni egy ilyen helyen, azon kívűl leszarják a fejem, mert talán nem vagyok diszkópatkány, kicsit komolyabb vagyok, hogy így viselkedjek. A legtöbb helyen csak ilyen üresfejű libák vannak, akiknek a pénz, a szex kell, semmi több, és kidobnak mint egy használt óvszert. Öregem én ott normális csajt még nem találtam!
2010. nov. 27. 14:44
 10/36 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

szóval a diszkók: nem tudok megnyílni egy ilyen helyen, azon kívűl leszarják a fejem, mert talán nem vagyok diszkópatkány, kicsit komolyabb vagyok, hogy így viselkedjek. A legtöbb helyen csak ilyen üresfejű libák vannak, akiknek a pénz, a szex kell, semmi több, és kidobnak mint egy használt óvszert. Öregem én ott normális csajt még nem találtam!"


Én sem, bár nem is járok diszkóba sohasem. De ha ott nem, akkor miért nem próbálkozol máshol?

2010. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!