Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért álmodok vele gyakran (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért álmodok vele gyakran (és gondolok rá ), ha csak msn-en ismerem? Lány vagyok . A sráccal mostanában nem is beszéltem (msn), sajnos egyépként is messze lakik.

Figyelt kérdés
Csajozós típus a srác ,, ezt mondom folyton magamnak...és h én csak egy lehetek neki a sok közül.Msn-en ritkán van fönt mostanában szóval most ,h elhatároztam megkérdezem van-e barátnője Nincs fenn... Mit tanácsoltok ? (csak avval ne gyertek h msn-en nem lehet szeretni,mert ezt tudom )Mit tegyek ? Voltatok már ilyen helyzetben ??Hogyan felejtsem el ?
2010. ápr. 5. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát velem megtörtént, hogy beleszerettem egy lányba akivel addig csak msn-en beszéltünk. Azt hittem, hogy ilyen dolog nem történhet meg. Pláne velem nem... Aztán mégis. Kiderült, hogy ő is érez valamit irántam, egy ideig jó is volt. Elég messze laktunk egymástól, de engem addigra már semmi ilyesmi nem tudott volna eltántorítani attól, hogy (egyre többször) vele legyek. Később személyesen is találkoztunk, minden a legjobban alakult... Aztán pár héttel rá jött az, hogy elmúltak az érzései... :(


Bocsi, hogy ezt leírtam ide, csak úgy "kijött" belőlem...

Ha az én véleményemet kérdezed, ne legyél egy a sok közül. Ha ő nem, majd valaki más értékelni fog, hidd el!

Szerintem ne tegyél olyat, amit később esetleg megbánnál.

2010. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én msnen szerettem bele egy fiuba,elég messze lakik.

Szerdán összevesztünk:S

azota nem tudok vele beszélni,msnröl is letiltott...nem tudom mit csináljak :S

amugy lehet msnen beleszeretni valakibe..

2010. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , tanácsokat !!!
2010. ápr. 5. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csupán rossz sülhet ki belőle.

Én több mint egy éve vagyok együtt a párommal (már együtt élünk), akivel msn-en jöttünk össze.

160 km-re laktunk egymástól, de hozzá költöztem. És boldogok vagyunk. Nekünk összejött.

2010. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekünk is összejött!Most lesz 3 éve,hogy együtt vagyunk és ebből már 2 éve együtt élünk!
2010. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Grat nektek !!! szerencsések vagytok ,, de én akárhogy AKAROM nem tudom elfelejteni ...
2010. ápr. 12. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát velem is előfordult hogy kezdtem beleszeretni egy msn-en megismert srácba, de letiltottam nem is tudom mért... Végül is máig sem felejtettem el, de ez az egyéni szocproblémám. Amúgy nem értem mért kéne elfelejtened... Ha fenn van akkor beszélsz vele, ha nincsen akkor nem. Ilyen egyszerű. Ha letiltott akkor tényleg felejtsd el, ha nem akkor meg valld be neki hogy mit érzel iránta. Szerintem ennyi. :)
2010. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!