Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ennek a vége? Visszajö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a vége? Visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottunk barátommal, ő hagyott el, mert úgy érezte már nem szeret, és nem akart átverni. Két évet voltunk együtt. Azóta beszélt egyik közös ismerőssel, és azt monda neki, hogy "Vágod, van, hogy k*rvára hiányzik, és lehet, hogy felhívom pár nap múlva, vagy ő lesz a feleségem, de most jobb így.." Tegnap írtam neki egy sms-t, hogy "Hiányzol.", kb negyed óra múlva visszaírta, hogy "Meglepődsz, de te is:)" Szerintetek érdemes rá várnom? Mikor elváltunk, úgy váltunk el, hogy ő sem tudja, mi lesz, csak azt érzi, hogy kell ez a szünet, mert sok volt ez a két év, de tudja ő is, hogy ez nem a végleges vége..
2010. nov. 8. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
persze,varj ra!!!
2010. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 próbát megér, de ha nem jön össze, ne erőltessétek.
2010. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát,adj neki egy kis időt.Ha tényleg komolyan gondolja és hiányzol neki akkor visszamegy,ha meg nem,zárjátok le mert azt ő sem várhatja h a végtelenségig vársz és vársz...Remélem minden helyrejön és megint boldogok lesztek együtt!:) 22/L
2010. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Toreador ***** válasza:

Szia! Én most 8 hónapja vagyok együtt a barátommal, de mikor kb. 6 hónapja voltunk együtt, csúnyán összevesztünk, és egy hétre elváltak útjaink. Minden nap találkoztunk ugyan, beszélgettünk, de csak mint két barát. 1 hét elteltével is találkoztunk aznap este, ugyanúgy ültünk egy parkban és iszogattunk, mint az előző napokban, de egyszer csak odabújt hozzám, magához szorított, és majdnem sírva azt mondta, hogy nagyon hiányzok neki. Azóta boldogabbak vagyunk, mint előtte.

Szóval szerintem nagyon megéri rá várni még egy picit, ha már smseztek, akkor jó úton jár a dolog.

21L

2010. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!