Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal? Eléggé idegesítő.

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt, de folyton azt hallom tőle hogy ő mennyire unja az életét, meg várja a halált.. Ma voltunk az én haverjaimmal bowlingozni, és úgy volt hogy ő nem jön. Aztán mégis jött, az elején tök normális volt de a végére teljesen elment a kedve, és le is lépett hamarabb. Hazaért, és azóta msnen azt hallgatom tőle hogy kocsi elé akarta vetni magát, meg hogy ő egy falusi paraszt(pedig nem), és nem ér annyit mint a városiak, stb. Tele van ilyen negatív dolgokkal. És még 17 sincs.

Mit tudnék neki mondani? Mert ha így halad a dolog nem leszünk sokáig együtt úgy érzem :S Pedig én szeretném.

16/L


2010. nov. 8. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem kamaszkori depi.inkább a szüleinek kellene szólni,mert ha tényleg csinál valamit,neked is lelkiismerefurdalásod lesz miatta.
2010. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen barátom, én sehogysem bírtam rá hatni és dobtam. két hét alatt nem hiszem h annyira beleszeretnél h ne lennél rá képes. de ha nagyon komolyan gondolja akk még a végén öngilkos lesz ha szakítasz:S de nemhiszem
2010. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmit se mondj neki.

Esetleg azt h: Tedd ha jónak látod. De úgyse fogod mert hangember vagy.


Különben neked se való ien srác. Ha szeretnéd nem akadnál ki ezen. Hanem inkább elvennéd tőle a kedvét a fent említett szöveggel.

18/F

2010. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:

ez most nem lesz hasznos hozzászólás:


NA!.. az ilyen embereket kerülöm el messziről.. ha tehetem.:)

nincs nekem fölös energiám arra, hogy másokba lelket öntsek.


ha én lennék hasonló helyzetben nem tudnám kezelni a dolgot az biztos.

próbálnám az elején kicsit értelmes beszéddel észhez téríteni, de az ilyen életunt köcsögöknek nem használ a szép szó...tehát előbb-utóbb szakítanék.

már 1x megtörtént hasonló okok miatt, de azé' kíváncsi vagyok mások milyen tippeket adnak, hogy lehet kezelni az ilyet.

22/f

2010. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek..hm csak úgy mondják mindig, sosem ölnék meg magukat. Legyél vele kemény csajszi, és kérdezd meg milyen virágot küldj a temetésre? :D
2010. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás.
2010. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

megmondtam neki hogy csináljon amit akar, bármit mondhatok úgyis megy a saját feje után.. amiatt meglepődött, talán kicsit meg is ijedt. remélem ezt használ :/

köszi a válaszokat.

2010. nov. 8. 20:59
 8/9 anonim válasza:
Bar fiu vagyok, ugyanilyen szitun vagyok tul. Azt ajanlom hagyjad a pasit, teged is le fog rantani a melybe az orokos eletuntsagaval, meg depijevel. Majd megnyugszik magatol mikor latni fogja, hogy nem ez a helyes irany, es e miatt eltavolodnak az emberek tole. De az is lehet hogy ezzel vonja magara a figyelmedet.
2010. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki hülye haljon meg
2010. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!