Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mire gondoljak?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mire gondoljak?! Megörülök! Kicsit hosszú, de fontos! .

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lessz de le írom hogy értsétek!


Találkoztunk a Diszkóba ahova ő is és én is régóta járunk!

Lekérte a számomat,aztán másik este találkoztunk nála!

Ez volt az első hogy megtettem,ugye egyszer mindent ki kell próbálni:)

Megtörtént a dolog kedves volt aranyos egyszóval oda volt értem de nagyon!

Vele voltam hajnalig,aztán eljöttem!

Következő héten sms-ekkel bombázott napi szinten kB 30 SMS-t kaptam amibe mindig az állt hogy hiányzol,kívánlak..........

Aztán találkoztunk megint,utána a diszkóba is velem volt félig meddig!

Ez volt azt hiszem Szombaton vagy már nem emlékszem pontosan!

Találkoztunk vasárnap megtörtént még akkor is oda volt értem!

Ezek után kezdtek elmaradni az SMS-ek,és a többi dolog!

Találkoztunk még másik hét Csütörtökön,mikor is megvolt a mensim tehát szex nem volt!.

Megbeszéltünk hogy pénteken buli minden,neki fogok táncolni mivel így figyelt fel rám és elmondás szerint én vagyok a dög:):)

Eljött a szombat mivel pénteken le sem jött,került nem akart velem még beszélni sem sőt semmit sem!

Vasárnap lett volna a találka de az is elmaradt hívtam nem vette föl,sms-ekre nem válaszolt semmit!

majd csak hétfő este mikor is azt mondta h ad magának pár napot h hiányzok e neki meg ilyenek persze hazugság volt az egész.

Aztán nem keresett,időközben én rájöttem hogy beleszerettem.Ő barátnőt akart,és én kiharcoltam hogy csak szex és más semmi!

Irtam neki smseket,nem válaszolt

Aztán majdnem 2 hét után írt hogy szexelhetünk jövőhéten!

Mondom mivan?és ekkor még csak kedd volt!

Utánna kérdeztem hogy van e már új dög a láthatáron,és a válasza az volt hogy ismersz és a jövőhéten átjöhetnél valamikor!

Ennyi volt.Nem tudom mire gondoljak tudom h telefonba nem válaszol a kérdéseimre,majd ha csak találkozunk de én már nem akarok 3 hete már h nem láttam lassan,kezdek megnyugodni mert nagyon sokat sírtam meg szenvedtem!

De csak azért is el kellenem hogy választ kapjak a kérdésekre!

Ezt illik tuni hogy ő Kokain függő!

Mi a véleményetek?Még annyit hogy nem ezt mutatta amit megtett,a cipőt le akarta húzni a lábamra meg ilyen dolgok.Nem bírom elhinni hogy egy pasi tud ilyen képmutató féreg lenni:(Köszönöm ha elolvasod és válaszolsz!

18L/28F


2010. nov. 8. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Drogosokkal nem érdemes kikezdeni, mert nem téged választanak a végén, nagyon ritka, ha kilépnek a drog vonzásából. sajnos ismerek pár ilyet, és majdnem hogy menthetetlenek.

Vagy épp lehet az van, hogy meg akart kímélni a kis zűrös-bajos ügyeitől és hagyni akart, h nehogy te is belekeveredj, szerintem felejtsd el, lehet, sőt valószínű, hogy neki csak egy egyszerű és könnyed szexpartner voltál és kész, ennyi a részéről. Sz ar, de ez van..

2010. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gáz az egész. Ő sem kerek, de szvsz te sem vgy topon, ez egy brutális kicsapongás az értelmezésem szerint, semmi más!
2010. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát mint tudjunk a pasik nagyon nagyon szemét fa*ok tudnak lenni...! mindenki azt mondja, hogy én barátom,fiú ismerősöm nem nem olyan mint a többi! dehogynem! minden pasi egyforma

kihasznált téged,de te is kihasználtad őt ugyanúgy...

nem hiszem h beleszerettél ennyi idő után. a szerelem nem fog eljönni pár nap alatt.... ez csak egy fellángolás,testi érzelem

2010. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem pár nap volt,hanem kb 2 hét mikor éjjel nappal Sms,telefonhívás minden!

Rájöttem hogy kihasznált,még annyit mondott h nem akart engem bántani!De nem értem hogy mivel

Lehet igaza van az első válaszadónak!

2010. nov. 8. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.... szerintem elfog múlni az a nagy "szerelem", talán azért van, mert nagyon közel kerültél hozzá, de inkább sztem csak testileg...
2010. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jól gondolod,ezt én is tudom hogy csak testileg!

már jobb és nem érdekel!köszi a válaszokat

2010. nov. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!