Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök. Mit tegyek? (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök. Mit tegyek? (hosszú történet)

Figyelt kérdés

Először is kérlek ne szóljatok le, nekem ez komoly és külső ember véleményére vagyok kíváncsi.

16 vagyok, előző kapcsolatom 1 évig tartott majd a srác kidobott. Közben lett egy jóbarátom nevezzük "A"-nak, ő a kapcsolatom vége felé tartotta bennem a lelket, sokszor kivoltam borulva. Aztán mikor szakított velem az akkori párom, 3 hétig élőhullaként járkáltam... "A" segített nekem, visszahozta belém az életet. Ő Fertődön lakik, én pesti vagyok. Egyik nap feljött Pestre, együtt töltöttünk egy jó kis napot, Gellérthegyen megcsókolt, sétáltunk, nevettünk... tipikus "romantikus randi...." blööö

Másnap megkérdezte mi lenne ha megpróbálnánk együtt, igent mondtam, pedig ő volt az utolsó srác akivel össze akartam jönni. 24 éves és ezért féltem bemutatni a családomnak de megtörtént és sokkal jobb volt mint amire számítottam. Nemsokára lesz h két hónapja járunk és most kezdődnek a bajok. Egyik nap felmentem egy honlapra ahol online lehet játszani emberekkel és ott volt egy srác, nevezzük "B"-nek. "B"-vel tökjól kijövünk egymással, felvettem msnre is meg minden... Sokat beszélgetünk, bár nem olyan sokat mint én "A"-val. Nagyon megkedveltem, és múlt éjjel hajnalig beszélgettünk és kiderültek dolgok. Vonzódunk egymáshoz és ami azt illeti sokkalta többet érzek iránta, mint a saját párom iránt. Megijedtem és nem tudom mit csináljak. "B"-vel az érzések kölcsönösek, "A" pedig nagyon szeret de én nem tudom mit érzek iránta.

A kérdésem az, mit tegyek, mit tennél a helyemben, mit tanácsolsz? Segítségre van szükségem, kétségbe vagyok esve. A barátomat nem tudom otthagyni, félek h megbánom és h megbántom, ami 1000000%

Előre is köszönöm ha vki tud segíteni rajtam

Szép napot!


2011. aug. 8. 12:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én mit tennék? Nem hülyíteném tovább A-t.
2011. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Panda Péter ***** válasza:

nyilvánvaló hogy kedves A bekerült a barátzónádba, és azt hitte onnan van kiút, pedig NINCS.

az lenne a legtisztább ha nem ámítanád tovább és továbbállnál, mert nyilvánvaló hogy már az elejétől kezdve nem érzel úgy iránta mint ahogy egy normális kapcsolatban szokás.

2011. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon megkedveltem, és múlt éjjel hajnalig beszélgettünk és kiderültek dolgok. Vonzódunk egymáshoz és ami azt illeti sokkalta többet érzek iránta, mint a saját párom iránt."


Ezt így interneten keresztül? Lehet, hogy meglátnád élőbe és elszaladnál. Szerintem, ha szereted a mostani párodat, akkor egyértelmű, hogy mit csináljál...

2011. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el. Te is csak gyerek vagy, minek neked még kapcsolat?

Kezdjük azzal, hogy amíg B-ről nem láttál képet, amíg B-vel nem találkoztál élőben, addig ne éld magad bele, mert csak becsapod magad vagy ő téged.

Ha A-t nem szereted, vele akkor szakíts.

2011. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
"B"vel szinte "találkoztam" webcam+mikrofon.. de valószínű h csak egy fellángolás. Tudom h szeretem "A"-t de h őszintén megmondjam elijeszt maga mellől. Néha olyan féltékenységi rohamok jönnek rá, v ha szar napja van akkor rajtam tölti ki a dühét és én még nem akarom ennyire lekötni magam. Kéthetente látom és mégis a nyakamba érzem a lihegését.. beszéltem vele erről és azt megváltozik...
2011. aug. 8. 12:53
 6/29 anonim ***** válasza:
Dönts.
2011. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 tetro ***** válasza:
kislány vagy még. B-t egyáltalán ismered személyesen? mert csak neten át beleszeretni valakibe az nem más mint illúzió. sőt, inkább zsákutca.
2011. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
kössz h megmondtad h gyerek vagyok, valóban éljek boldogtalanul már most... végülis.. igazad van...
2011. aug. 8. 12:55
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondta..-.- Buta vagy, mostmár tudjuk.
2011. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem fogsz boldogtalanul élni, eddig sem voltál az. Vagy kapcsolatba akarsz menekülni?
2011. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!