Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet újra csábítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet újra csábítani a párom, hogy még jobban belémszeressen, hogy annyira szeressen hogy még jobban kimutassa? Pl egy jó két dögös szerkóval, vagy valami frizura váltással, vagy valami mást kipróbálni a szexben? Esetleg főzni neki? Meglepni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
ez mind együtt, vagy minél több
2010. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mer múltkor megtépettem hajam és sötétebbre festettem, meg főztem neki csilis babot amit imádunk, előszőr készítettem és minden érzelmemet beleadtam, és nagyon isteni lett.

Akkor éreztem és akartam is hogy elcsábítsam mindezzel.

És összejött, mert mondta is hogy az a nap fordulópont ovlt számára, mintha mégjobban ragaszkodna hozzám, és nem tudjam itől van, talán az új frizura, maitől szebbnek lát, talán az igyekezetem imponál neki, meg az új helyzet, hogy előszőr aludt ott nálunk és minden olyan otthonos volt számára. Talán megnyugodott h nem kell félnie szüleimtől, meg élvezi az újdonságokat szerintem.

Kényelmes volt neki a film nézés, az ágyban fekvés, hogy volt fini kajcsi aztán szeretkezés.

Meg hogy tetszeni akartam neki, ezzel igazoltam méginkább hogy szeretem őt.

És ez neki látszólag nem folytó.

Most arra kért hódítsam meg, sose mondott nekem ilyet, lehet szeretné ha újra dögös lennék, ha folyamatosan tennék a kapcsiért, ha úgymond tepernék, jólesne neki ha én keresném néha?

2010. nov. 9. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?Mert ha már sok éve akkor érthetőbb lenne,de ha csak most alszik nálatok elősször,akkor gondolom még friss kapcsolat.

Akkor meg minek meghódítani,elileg már megtörtént nem?:D

De max szexbe ujítás,eljárni együtt otthonról,közös programok stb.

2010. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt, de ez amikor előszőr aludt nálam olyan augusztus végén szeptember elején volt
2010. nov. 9. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve vagyunk együtt és minden nap elmondja,hogy szerinte tökéletes vagyok meg milyen szép stb(Még ha nem is igaz:D)

Hát én sokszor főzök neki,mindíg viccelődünk ha együtt vagyunk(kivéve ha nagyon romantikus vagy erotikus pillanat van éppen:D)

Szeretek csinosan öltözködni mellette,hogy azért ennyi év után se unjon meg(nekem már ez a 3év is soknak számít,tudom van aki évtizedekig van a párjával:)

Sokszor megdicsérem,hogy jól néz ki,meghallgatom akkor is ha olyanról beszél esetleg ami nem érdekel annyira(pl. kondi)Nem féltékenykedek és ha szexelünk akkor megteszek minden tőlem telhetőt,hogy jó legyen.

Hát nem tudom ez segít e neked,de nálunk bevállt,persze mi mindketten akartuk/akarjuk ezt a kapcsolatot.

2010. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, de az egy dolog hogy te nem tartod magad csodaszépnek, az igazság az néző pont kérdése, a lényeg, hogy ő tényleg annak lát és te elhiszed neki, mert őszintén mondja. És hogy kimutatja hogy szeret, nem csak szavakkal vagy ajándékokkal. Az meg nem unalom ellen jó hogy csinosan öltözködj, az max tetszik neki, de ha állandóan ugyanolyan szerelésbe jársz, ilyen alapon az is megszokás, mégha csini is, lehetne akár uncsi, de általában nem egy öltözetet szoktak megunni a pasik egy csajon, és ez fordítva is igaz.
2010. nov. 10. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
azóta már fürödtünk is együtt, meg ha nem beszéltük meg leőre, néha csak hív és megkérdi ráérek e :) feljönne, nem e zavar, és itt alszik, ha épp nem kell melóznia
2010. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!