Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A megbízhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A megbízhatatlan, bolond exemet, vagy a megbízható "újocot"?

Figyelt kérdés
volt barátommal kb fél év után vettük fel a kapcsolatot, azért szakítottunk, mert megbízhatatlan volt, néha napokra eltűnt és alkohol és egyéb problémái is akadtak, és nem hagyta h segítsek...most újra közeledik felém, a függőségét kezeltette, dolgozik, és úgy tűnik megváltozott. időközben elkezdett udvarolgatni egy imserősöm, akiért régen a fél karomat oda adtam volna, ő ngayon megbízható stb...és majdnem összejöttem vele,de "közbe jött" az exem.. tudom, hogy okos ember az új és megbízhatót választaná,de én is olyan "bolond" vagyok mint az exem, mindketten egyéniségek vagyunk, imádunk bulizni, poénkodni, és az új udvarlóm pedig nem szereti h buliról bulira megyek. kit válasszak szerintetk?
2009. jan. 9. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha neked a bulizás fontosabb, mint egy megbízható pár, akkor maradj az exednél. Én mindenesetre az újoncot választanám.
2009. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem is a bulizásról van szó, hanem,hogy az újjal nagyon különbözünk egymástól, és bár sok barátom volt már, ők mind kicsit "lököttek" voltak, és még nem volt "hagyományos" kapcsolatom, ahol találkoztnuk és elmentünk moziba stbstb... és ettől kicsit félek is, azt hiszem, hogy számomra ez nagyon furcsa lenne...
2009. jan. 9. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy kivel érzed magad jobban kivel tudsz mindent megbeszélni és kivel vagy inkább egy hullámhosszon!
2009. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én tuti az újonc mellett döntenék! Mert én nem tudnám elviselni hogy napokig nem hallok róla semmit, piával is vannak gondjai. Jó lehet megváltozott de lehet nem árt neked egy olyan srác aki kicsit másabb mint akik eddig voltak. Hidd el nem olyan rossz egy átlagos kapcsolat, bár nincs olyan hogy átlagos mert mindegyik a maga módján különleges. És ha nem szereti hogy buliról bulira jársz akkor vagy csökkentsd a mennyiséget vagy mondd neki hogy kísérjen el. Próba cseresznye
2009. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igazatok van.kööszi:)
2009. jan. 9. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy NE az újat válaszd. Mégpedig azért, mert nekem úgy jött le, hogy ő igazából csak másodhegedűs nálad, szerintem csak azért fontolgatod a vele való összejövést, mert biztonságot ad. De hidd el, hogy unni fogod vele magad, a végén pedig összetöröd a szívét. Ezt tapasztalatból mondom, velem is volt már ilyen (én voltam az "új" gyerek). Inkább ne tápláld hiú reményekkel.


De ha ő is komolyan tetszik, akkor nem szóltam.

2009. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy mindenki teljesen logikus választ ad és épp ezért mindenkivel egyet is értek... de most a te válaszodban érzem a legtöbb igazságot.
2009. jan. 9. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:

amelyik jobban hianyzik, ha nincs veled

amelyikbe szerelmes vagy

nezz magadba

csak te tudod a valaszt

ne logikazz, felesleges

2009. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik még mindig az exre van szükséged. el fog jönni az idő amikor már más, komolyabb dolgok lesznek fontosak, akkor kell majd egy újonc :)
2009. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi:]
2009. jan. 10. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!