Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a "tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "tökéletes" kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Tökéletes alatt azt értem, hogy szeretik egymást, és mindig enged az egyik fél (általában persze ugyanaz), soha nem veszekednek. Csak mert van most egy barátom és elég gyakran összeveszünk apróságokon mivel mindketten elég makacsak vagyunk és nehezen engedünk. De én örülök ennek, mert utána a kibékülések nagyon jók, meg örülök hogy nem egy papucs a barátom. Kellenek a veszekedések, azok visznek színt a kapcsolatba, persze nem minden nap, csak néha. Nektek mi a véleményetek erről?
2010. nov. 10. 02:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes kapcsolat nem létezik. Nálunk az stimmel, hogy szeretjük egymást. A veszekedésről viszont nem osztom a véleményedet. Mi lassan 5 éve vagyunk együtt, és még nem veszekedtünk. Egyszerűen képtelenek vagyunk megtenni, hogy kiabáljunk a másikkal, vagy napokig, vagy akár csak órákig ne szóljunk egymáshoz. Vannak vitáink, és az tényleg kell, de mindent békésen, értelmes emberek módjára megbeszélünk. A színt a kapcsolatba egészen más viszi. Többnyire a közös élmények. Lehetőleg a pozitív élmények. Nem félsz, hogy egyszer bele fogsz fáradni a veszekedésekbe?
2010. nov. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az h mázlista vagy XD én pont az ilyet szeretem XD pl szűz-vízöntő skorpió-vízöntő párosítás XD oda csesz XD kb a már már rajongásig terjedő imádat stb de minden hülyeségen összeveszés majd a kikurt nagy mosoly szünet : ki se ér a lépcső házból és már sprintel vissza XD én ki tok menni a lépcsőházból XD és nem sprintelek vissza de csak azé mert ott hagytam a kulcsot XD legjobb :P nem 1 házasság alap sem 1 életbiztosítás de az tény hogy izgi :P
2010. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. hszelő :P sztem nem a le üvöltöm a fejed cserép törik borda hasad veszekedésre gondol XD vmi olyasmire amit én írtam XD az ilyen borda hasad nyilván nem jó XD
2010. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az első hozzászóló véleményét osztom. Mi már 1 éve együtt vagyunk, de soha nem veszekedtünk. Vita az persze van, de mindig meg tudjuk beszélni, nem tudnánk úgy lehajtani a fejünket hogy valami nincs rendben. Kiabálni meg soha nem kiabálunk egymásra, annál sokkal jobban tiszteljük egymást. A színt meg valóban a közös élmények adják, amikre utólag is boldogan emlékszünk vissza. Nekem korábban volt egy pár veszekedős kapcsolatom, de abba hamar bele lehet fáradni. Most még kérdező lehet hogy izgalmasnak tűnik így az elején, de egy idő után hidd el nem bírod majd idegekkel(magamból kiindulva).

A tökéletes kapcsolat meg véletlenül sem az, ahol az egyik fél mindig enged, és emiatt nincsenek veszekedések. A tökéletes kapcsolat az, ahol mindkét fél enged, és mindig tudják hogy az adott szituban kinek kell engednie. Így kölcsönös egy kapcsolat, ha mindkettő kompromisszumkész.

2010. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lassan 4 éve vagyunk együtt, és nem szoktunk veszekedni!Olyannyira egyformán gondolkodunk, hogy nincs is min!Egyikünk sem enged vagy alkalmazkodik és főleg nem felelünk meg egymásnak!Én nem örülnék, ha veszekednénk, hiába olyan "jó" a kibékülés!Egy idő után bele lehet fáradni a vitákba!Nekem is volt veszekedős kapcsolatom, 2 évig tartott, de semmi értelme nem volt így utólag belegondolva...
2010. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem helytálló az elméleted, hogy azok a "tökéletes" kapcsolatok, ahol általában az egyik fél enged. Akkor tökéletes egy kapcsolat, ha mindkét fél kompromisszumokat köt. Tegnap este pont volt egy ilyen a párommal, akár össze is veszhettünk volna rajta, de mivel kompromisszumos megoldást kerestünk, így egyikünkben sem maradt tüske. Akár hiszed, akár nem, ennél fogva mi SOSE veszekszünk és nem papucs a párom és én se vagyok szolgalelkű. Hiányzik a francnak a veszekedés, szeretek nyugodtan elaludni. Csipkelődni persze mi is szoktunk viccesen egymással, de tényleg a hátam közepére kívánnám a balhét.

24 N

2010. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak azért nincs veszekedés, mert az egyik fél túl papucs hozzá, persze, hogy nem tökéletes a kapcsolat.
2010. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!