Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kigyúrt szép felső testűek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kigyúrt szép felső testűek egyenlőek e a jóképűekkel?

Figyelt kérdés
Főleg csajok válaszoljanak!
2010. nov. 10. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: nem :/
2010. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem. (Jó, mondjuk én nem szeretem a kigyúrt pasikat, ez az igazság. :))

A nagyon kigyúrtak, akik tényleg testépítenek sokszor szednek olyan "táplálkozáskiegészítőket", ami rontja pl. a bőr állapotát, stb.

2010. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogyha nem vagy jóképű (mint én), akkor eláshatod magad... :/
2010. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most nem egy testépítőre gondoltam hanem egy sportosan kigyúrt személyre.
2010. nov. 10. 14:50
 5/14 anonim válasza:
Nem.-.- nekem vékony volt az első barátom és úgy is nagyon szerettem.Szerintem egy fiúnak nem kell feltétlen kigyúrtnak lennie ahhoz hogy aranyos legyen,de ezzel nem mondom azt hogy nem szeretem az izmos fiúkat.
2010. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, a jóképű az az, amikor egy férfinek szép, szabályos, helyes az arca. Ez nagyon fontos a lányoknak, főleg a szép lányoknak. A nőknek az arc a legfontosabb, és csak ezután jön a test, ezért van az, hogy aki nem jóképű, azt gyakran elutasítják a nők.


Általában a csúnya, alacsony fiúk szoktak testépíteni, mert szegények azt hiszik, hogy az izmos testtel növelik az esélyeiket, de sajnos ez nem így van, mert mint mondottam a lányoknak a jóképűség a fontos, a test csak nagyon másodlagos.

2010. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Általában a csúnya, alacsony fiúk szoktak testépíteni, mert szegények azt hiszik, hogy az izmos testtel növelik az esélyeiket, de sajnos ez nem így van, mert mint mondottam a lányoknak a jóképűség a fontos, a test csak nagyon másodlagos"


Van benne abba hogy a csúnyák és az alacsonyak járnak kondiba.

Ahova én járok ott nem egy nyomorék fejűt és alacsony srácot láttam már.

2010. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ha feljebb nézel pár centivel akkor megkapod a választ....
2010. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én magas vagyok és azért súlyozok mert profi sportot úzok ,s hogy legyek érősseb ...de a fejem az otromba...
2010. nov. 10. 18:05
 10/14 anonim válasza:
A sportolok mindig elonybe vannak.A ferfi nem kell szep legyen.Legyen humora es legyen kedves mindenkivel.
2010. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!