Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek nagyon ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek nagyon ciki ha a barátnőtök pukizik alvás közben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
ha nem veszem észre akk nem, de ha úgy izombol odarottyant akkor már gáz főleg ha fel is ébredek
2010. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
szerencsére ott még nem tartunk hogy ez is ciki legyen. :)
2010. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szeretem annyira, hogy ne legyen ciki. Egyébként is alszik, akármekkorát pukizik nem tudja befolyásolni, nem tehet róla. Épp eszű ember nem akad fenn ilyesmin.
2010. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne az?Te is szoktál nem?Természetes dolog, úgy mint az ásitás,a csuklás,vagy a tüsszentés!
2010. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

NEkem vol olyan ,hogy én aludtam a pasim meg tv-zett:D

és véletlenül egy nagyot pukiztamXD

de nem zavarta:D

Meg mostmár merünk egymás elött pukizni 10 hónap után:)

2010. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a múltkor mázlim volt, hogy fal mellett feküdtem, mert olyat rottyantott, hogy levitt volna az ereje az ágyról.
2010. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de:

Én pár hete arra ébredtem, hogy a párom egy óriásit pukizott. Nem kelt fel rá, viszont a visításomra igen...egyszerűen nem tudtam magamba folytani a röhögést. ott feküdt ártalmatlanul, épp az igazak álmát aludta, és egy nagyott reccsentett...hát ki tudná megállni:D


amúgy egy érettebb kapcsolatban ez nem jelenthet "gondot".

2010. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon ciki, hiszen mind tudjuk, hogy a lányok nem finganak, nem büfögnek és nem maszturbálnak. :)
2010. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

17:46ot pontosítanám

A csajok 14 és 40 között nem szarnak,finganak,menstruálnak ha nem így van NE világosítsatok fel :)

2010. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:D Lány vagyok.

Ilyesmi nem gond,ha ébren vagyok,akkor igyekszek visszatartani,ha nem jön össze,akkor meg...így járt:D

2010. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!