Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szex után a pasi átölel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex után a pasi átölel, simogat és 2-3 órán-át beszélget veled olyanokról amit nem nagyon mond el másoknak az jelentheti azt, h szerelem?

Figyelt kérdés
Ez az első együtt lét után volt(azóta nem volt),elötte pár nappal már mondta,h bejövök neki,de azt hittem,h csak hülyül,meg azóta is mindennap ír sms-et,hogy velem akar lenni,mindennap rám gondol,de én attól félek,h mi van h ha csak azt akarja,h hétvégenként szex és ennyi...Azért kérdem,h ha igy viselkedett utána akkor az többet jelent,nem?
2010. nov. 10. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én rákérdezek arra,amiben nem vagyok biztos!:)

Szerintem 80%-ban szerelmes lehet.A maradék 20% pedig,abból van,hogy egyszer jártam hasonló helyzetben,csak a drága 2 hónap után másnak tetette a hősszerelmest:(

Kérdezz rá:) és meg fogsz nyugodni:)

2010. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én abból gondolom,h szerelmes,h szex után nem az volt,h hátat fordítva egyből aludt,hanem(fent irtam),mert volt olyan kapcsolatom ami arról szólt és akkor utána mind a ketten egymásnak háttal és alvás...
2010. nov. 10. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmondom az én esetemet:A fiú,nevezzük Balázsnak.

Balázs kedves volt,figyelmes,megmasszírozott,gyertyát gyújtott,romantikus szeretkezések,vad dugások..Tiszta szerelemnek hittem.

Majd egyszer szóba került,a kapcsolatunk,és Ő mondta,hogy a miénk csak szexkapcsolat.... -.-"

A romantikus szeretkezéseket,masszírozásokat,közös sétákat,meg "kikapcsolódásnak" nevezte.

Kérdezz rá,jobb tisztázni!:)

2010. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez azért nagyon durva!!!Hallod oké,h vannak görény pasik,de ennyire???!!!pff:(
2010. nov. 10. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

tyűha, a kommentek olvasása előtt azt gondoltam volna h igen, szerelmes, magamból kiindulva. én mással nem tennék ilyet, nálam ez szerelmet jelentene

21/f

2010. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Átölel, simogat, 2-3 órát beszélget? És mindezt csak szex UTÁN teszi meg? Ne ne már. :D

A szerelem ott kezdődik, hogy ezeket a szextől függetlenül megteszi a fiú.

2010. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából eddig nem nagyon volt alkalmunk kettesben találkozni...de ma kint alszik nálam majd kiderűl mi lesz.
2010. nov. 13. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!