Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi a barátnőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi a barátnőjének minden találkozáskor visz valami meglepit (csoki, chips, süti stb) különösebb alkalom nélkül, akkor ez tényleg nagy szerelem lehet e részéről?

Figyelt kérdés
sőt a lány szüleinek is vesz időnként valami apróságot, és a pasi még a lány számítógépét is remdbe hozza kérés nélkül
2010. nov. 18. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Vagy csak azt akarja, hogy hízzon kicsit a lány. Azt mégse mondhatja, hogy "gebe vagy babám".
2010. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de, mi mnident megbeszélünk, és én mondtam neki hogy szeretnék hízni, ő is mondta hogy hizzak, mert keveset eszek, ha eszek az sem látszik meg rajtam. De ő szeret ilyen vékonyan, de sose az alakot nézte egy lányon, ha szerelmes volt, mindig csak az arcot, a szemet, a nagy melleket meg nem igazán szereti, nem nagyon volt még nagy mellű nője, ahogy nálam sem a nagy farok meg a nagy bicepsz a mérvadó.

Szal mindent megbeszélünk titkolózás nélkül, csak tudja ha eszem akkor jobban érzem magam, meg leégedettebb vagyok magammal, és szeretné ha lenne önbizalmam. A csokit meg szimplán kedveskedésből veszi

mert tudja h szeretem, és mer boldogsághormon van benne, ő is szereti :)

és ő is hízni akar

igaz 164 cm vagyok és 49 kg

fél éve járunk, mindketten 24 évesek vagyunk :)

ha nem is féltékeny tipus, de az tuti hogy szeret és félt néha

2010. nov. 18. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
24 éves vagy és azt hiszed, hogy a csoki hormonokat tartalmaz? Ez érdekes. Ha az endorfinra gondolsz, akkor az az agyalapi mirigyben termelődik, nem a csokival viszed be. De endorfin termelődik orgazmus alatt is, ráadásul sokkal több.
2010. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ha nem is féltékeny tipus, de az tuti hogy szeret és félt néha"


Most válaszoltál...

Soha nem csak a tettet, hanem a szándékot is kell figyelni!

2010. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszolónak írnám, hogy mindez igaz, amit írsz, de én nem mondtam ilyet, hogy a csokiban van hormon, hanem azt mondtam, hogy a csokiban lévő anyagok elősegítik a szervezetben bizonyos hormonok megemelkedését. amúgy boldogságot okozó hormon tényleg van, de az hogy a csoki örömet okoz azt csak úgy mondják, mert tényleg finom íze van és az izgatja a receptorokat az agyban, valamint az ízlelőbimbókat, sőt vágykeltő hatása is bizonyított tény.

Bocsi ha félreérthető voltam. 24/L

2010. nov. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!