Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány aki régóta nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki régóta nagyon tetszik, most szakított a barátjával. Most lépjek azonnal?

Figyelt kérdés

Az azonnalt pedig úgy értem hogy akár ma este is még vagy holnap átmegyek hozzá és beszélnék vele. Szerintetek?


Negyedik éve az osztálytársam, ebből kb. az utóbbi másfél év telt el úgy hogy nagyon tetszik és nagyon sokat gondoltam rá. Az első két évben szinte nem is beszéltünk, de azóta mióta tetszik közelebb kerültünk egymáshoz és legalábbis barátok vagyunk, legalább hetente egyszer-kétszer beszélgetünk is élőben hosszasan.

Én olyan f@sz voltam, hogy pont azon a nyáron lett barátja második-harmadik osztály között, amikor megtetszett és még most is bánom hogy nem léptem valamit azelőtt, csak akkor még nem tetszett ennyire.

A szakításuk okát még nem tudom.


18/F


2010. nov. 10. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

várj még


előbb tudni kellene, mennyire van elkenődve

nehogy csak azért jöjjön össze veled, hogy elfelejtse a másikat..

2010. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon friss a szakitás akkor annyira ne másszál rá,de azért tudatosíthatod benne,hogy te ott vagy neki.Csak lehet,hogy már az lesz a baj,hogy régóta barátok vagytok és emiatt nem fog belemenni,de meg kell próbálni sosem lehet tudni ő mit érez:)Sok sikert hozzá:)
2010. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem megtámadhatod, de csak óvatosan, és inkább barátként

mikor eltelik egy pár hét felvetheted neki hogy tetszik neked

2010. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy lelki támasznak jó, ha ott vagy, az mindig jól jön.


De nem ártana tudni, hogy amolyan "hetente pasicserélő" csajról van szó (nem szó szerint hetente, a lényeg hogyra(bb)an), vagy normális lányról, aki inkább hosszú távra tervezne. Gondolom, hogy utóbbi, úgyhogy előbb maradj lelki támasznak, 1-2-3 hétig többet ne nagyon akarj, csak legyél ott. :)

2010. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a barátja volt az első komoly kapcsolata, akivel tavaly nyár óta együtt volt, szóval inkább komolynak mondanám őt.

Most elég szomorú, de akkor nem sietek sehová, nehogy csak a mostani bánata miatt jöjjön esetleg össze velem.


Viszont bennem van az attól való félelem hogy megint valaki mással jön össze mielőtt egyáltalán úgy is közeledhetnék hozzá, ahogy az egyszer már megtörtént.


Akkor mondjuk heteket várjak?

2010. nov. 10. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem várj egy hetet utána pedig finoman a tudatára hozhatod h te mit is szeretnél tőle.

de többet sztem ne mer ha összejön vkivel az igen szar lenne.

2010. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Semmiképp ne támadd le.Legyél mellette,hogy érezze mennyire fontos neked.Támogasd,de ne szórd rá a pénzt!Ésszel csak,és ha úgy látod,mond el neki,mit hibáztál el a multba,és mit érzel iránta.
2010. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne.
2010. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2010. nov. 14. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!