Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy srácba, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, ő az aki kell nekem, de 350 km-re lakik tőlem. Lehet így jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/L vagyok és régebben tetszett egy srác(23), de volt barátnője, viszont szakítottak pár hónapja. Kb. 3 hete találkoztam ezzel a sráccal, sok időt kellett együtt töltenünk, sokszor kettesben...egyébként nagyon félénk, visszahúzódó, s ezért a haverjai feszültségoldás céljából el kezdtek vele iszogatni, ő feloldódott és el kezdett nyomulni, ami nem volt ellenemre, de gondoltam, hogy csak az alkohol miatt foglalkozik velem. Majd másnap kicsit visszafogottabban, félénkebben, de folytatta, s annyira édes volt, belé szerettem és úgy érzem ő is belém. Rengeteget volt úgy, hogy csak megölelt, percekig úgy voltunk, megcsókolt, s egy óráig abba sem hagytuk. Tényleg azt érzem, hogy ő olyan aki kell nekem, de az a baj, hogy kb 350 km-re lakik tőlem. 10 napot úgy töltöttünk el mint egy pár, de haza kellett mennie és most nagyon hiányzik. Csak telefonon vagy msn-en tudok vele beszélni, én suliba járok, ő dolgozik, így időnk sincs arra, hogy ennyit utazzunk.

Szerintetek mit csináljak? Próbáljam meg elfelejteni vagy legyen távkapcsolat? Nem volt még ilyen kapcsolatom, nem tudom elképzelni, hogy tud-e így ilyen távolságban működni...


2010. nov. 11. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
sehogy, felejtsd el, persze nem fog menni de nézegess más pasik után is aki max 15 percre lakik
2010. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én két és fél éve élek párkapcsolatban egy sráccal, aki 300 km-re lakik. és minden működik, bár havonta 3-5 napra találkozunk csak (kivéve szünetek és nyár)..és 18 voltam amikor összejöttünk:) úgyhogy ha szereted, én bátorítalak...feltéve ha látsz arra esélyt, h idővel vki költözik vki irányába:)
2010. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele, több szenvedést hordoz magában egy ilyen kapcsolat mint örömöt. Ok, hogy ott van az e-mail, telefon meg a cset, de ezek közül egyik sem ér fel a fizikai közelséggel. Ha találkoztok is úgy 2-3 hetente, akor is azon fog járni az agyad, hogy olyan rövid az együtt töltött idő és hipp-hopp már utazik is vissza.. Nálunk a párommal havonta-másfél havonta van 11 nap, mikor nem látjuk egymást, én abba is bele szoktam szabályosan betegedni, sírok esténként mint gyerekkoromban anyám után.
2010. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

utolsó, az előtted szóló vagyok, szerintem ez személyiség függvénye, meg annak a függvénye h mennyire működik a dolog. ha nagyon működik egy kapcsolat, és minden téren minden rendben van, szerintem csak a táv miatt nem szabad feladni...mert az emberben mindig ott lesz a mi lett volna ha érzés, plusz nagyon ritkán találunk olyat akivel tényleg minden jó.


néha énis szoktam sírni, de ahogy meglátom és találkozunk teljesen elmúlik minden rossz és elfelejtődik:)

2010. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. Szerintem teljes mértékben működhet. Volt már külföldi barátnőm is és ha nehezen is,de megoldottuk a találkozást. Ha szeretitek egymást az együtt töltött idő kárpótolja a közöttetek lévő távolságot :)
2010. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A működőképesnek tűnő távkapcsolatok véleményem szerint azért működnek olyan jól, mert tulajdonképpen ez nem igazi párkapcsolat, ahol a mindennapos együttlétek alatt egy idő után felszínre buknak az esetleges problémák. Persze most az igazi távkapcsolatokról beszélek, ahol csak több hetente-havonta találkoznak a felek. Persze, hogy havonta arra a 2 napra mindenki igyekszik mindig a legjobb formáját hozni, erre írtam, hogy így nem is biztos, hogy kibukkan, hogy esetleg nem is vagytok egymáshoz valók vagy valójában olyan távol álltok egymástól a jövőről alkotott képetekben vagy személyiségben mint Makó Jeruzsálemtől. Másfelől mialatt ember a következő találkozásra való várakozás hetei alatt a másik után sóvárog, hajlamos túlidealizálni a másikat meg úgy az az egész románcot, hiszen egy ilyen kapcsolat a gyakori fizikai közelség-érintkezés hiányában nem is bontakozik ki igazán, nincs lehetőség megismerni a másikat minden dimenziójában..

De ki miben hisz, én személy szerint a távkapcsolatokban nem.

2010. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A mi távkapcsolatunk épp most jutott el a végéhez. Nem azért mert nem szeretjük egymást, de nagyon sok a számonkérés, hiányzik a másik közelsége és lehet, hogy azt mondod kibírod, de egyszer elég lesz... Mi több mint egy évig bírtuk de van egy pont amikor azt mondja az ember hogy hagyni kell a másikat boldogan élni egy másik személlyel akivel lehet egy igazi kapcsolata...


Ha van esély arra hogy valamelyikőtök a másik közelébe költözik, akkor hajrá, de egyébként szerintem hagyd...

2010. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha sikerül bejutnom főiskolára/egyetemre, akkor tuti közelebb fogok kerülni hozzá, csak nem tudom mennyire...
2010. nov. 13. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
egyébként kettővel előttem szóló, nem hiszem h ez igaz lenne...mmint hogy könnyebb a táv mert az nem is kapcsolat...távban az működik jól, akik mindennap beszélgetnek órákat esetleg...ami esetleg több mint amit egy pár naponta beszél ha mindennap találkozik.és a távban élők is sokszor vannak együtt pl nyáron....mi egész nyáron együtt voltunk 3 hónapot és ugyanúgy buktak fel a dolgok, mint amikor havonta találkozunk suli közben. és igen, sok olyan pont volt már h vááááá nem bíííírom valahogy javítsunk a helyzeten, de mindig megoldottuk, és már majdnem három éve vagyunk együtt. én hiszek benne.és nem a távkapcsolatban, hanem a páromban, magamban és bennünk.
2010. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!