Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint gyerekes vagyok. Hogy viselkedjek, hogy ne tartson annak? (lent)

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy arra gondol, hogy mivel Én olyan vagyok, hogy rengetegek szeretek nevetni, ezért minden olyan dolgon amin lehet azon nevetek.. hajlamos vagyok olyanon is ami másnak nem vicces.. meg nagyon sokat szoktam hülyülni..

Lányok Ti mit értetek a gyerekes szó alatt?


F16

L16


2010. nov. 11. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

pont ezt, de nekem pl. semmi bajom ezzel...sok csajnak ettől még van

maradj olyan,amilyen vagy

2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
addig örülj amíg tudsz nevetni és viccelődni =) később nagyon fog hiányozni ha már komolyabb leszel...
2010. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most akkor fiú vagy vagy lány?


És ne aggódj, van olyan osztálytársam, aki néha abbahagyja a röhögést egy kis beszédre, de aztán folytatja, és ez így megy egész nap...

2010. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mégis egy 16éves milyen legyen?:DDD
2010. nov. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!